alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Hamamyolu canlanıyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hamamyolu canlanıyor!
A
a

Eskişehir’in Hamamyolu bölgesi yaklaşık iki buçuk ay aradan sonra tekrar eski günlerinin canlılığına kavuşmaya başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehir haberleri

Eskişehir'in Hamamyolu bölgesi yaklaşık iki buçuk ay aradan sonra tekrar eski günlerinin canlılığına kavuşmaya başladı.

Eskişehir Hamamyolu parkı Korona virüs (COVİT 19) salgını nedeniyle uzun süredir sessizliğe bürünmüştü. Haftalarca bomboş kalan, yüzlerce esnafın işyerlerini kapattığı kentin en yoğun kalabalıklarının gözlendiği bölge yeni dönemde eski canlılığına kavuşmaya başladı. Trafiğe kapalı olan ve bir süre önce yeni düzenlemeler ile çehresi değişen bölge, havaların da ısınması ile birlikte hareketlendi. Kısıtlamaların kalkmasından sonra eski günlerindeki canlılığına geri kavuşmaya başlayan bölgede vatandaşların çoğunluğu maske ve sosyal mesafe kurallarına uyduğu gözlenirken, sık sık istisnalara da rastlanıyor.

Eskişehir'in en güzel bölgelerinden olan Hamamyolu bölgesi yeşilliği, açık çay bahçeleri ve çocuk eğlence mekânları ile ailelerin en çok tercih eden bir parktır.
Ariman web reklam 2
1000
icon
vatandaş 4 Haziran 2020 15:54

konudan bağımsız: MEZARLIKTAKİ İKİNCİ KAPININ KAPALI OLMASININ İZAHI NEDİR? VİRÜSLE NE ALAKASI VARDIR? YETKİLİLER BU KAPIYI KAPATARAK NE YAPMAK NEREYE VARMAK İSTEMEKTEDİR. Mantık: insanların arasına mesafe koymasını sağlamak, seyreltmek için bir mekanda bir giriş çıkış varsa, onu ikiye üçe çıkarırsın ki bir yerde yoğunlaşma olmaz. bu nedir? Hadi bayramda diyeceğim de yine aynı yığılma olacak, amaç ne amaç.

1 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat