alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Hamamyolu artık çok güvenli

A
a

Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi ile yeni çehresine kavuşan Hamamyolu Caddesi’ne vatandaşların ilgisi her geçen gün artıyor. 

Özellikle hafta sonları Eskişehirlilerin akınına uğrayan Hamamyolu Caddesi’nde Odunpazarı Belediyesi bir dizi güvenlik önlemleri aldı.

Çevre düzenlemesi öncesinde özellikle akşam saatlerinde vatandaşların güvenle hareket edemediği Hamamyolu Caddesi’ne düzenleme sonrasında Odunpazarı Belediyesi tarafından çok sayıda güvenlik kamerası yerleştirildi. Belediye, Hamamyolu'nda kameraların dışında vatandaşların güvenliği ve anında müdahale için güvenlik ekibi de görevlendirdi.

Odunpazarı Belediyesi, hem vatandaşların güvenliği hem de Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi ile yeni çehresine kavuşan Hamamyolu Caddesi’ni korumak için 36 adet güvenlik kamerası yerleştirdi. Yerleştirilen kameraların sadece Hamamyolu Caddesi’ni görmediğini belirten yetkililer, çevrede bulunan esnafın büyük bir kısmının giriş çıkışlarının da bu kameralar tarafından izlenebildiğini söyledi. Odunpazarı Belediyesi yetkilileri, güvenlik kameralarının yanı sıra gece ve gündüz vardiyası olmak üzere toplam 8 güvenlik görevlisinin de Hamamyolu’nda görev yaptığını belirtti. 

Hamamyolunda güvenli ve huzurlu bir ortamın sağlanmasına büyük önem verdiklerini ifade eden yetkililer, güvenlik kulübesinde sabit bir personelin kameraları izlediğini ve acil bir durumda devriye gezen ekiplere anında haber verildiğini belirtti. 
 
1000
icon
musa kılıç 27 Mart 2018 00:39

Odunpazarı , Büyükşehir ve Tepebaşı belediyeleri niçin diğer şehirlerin belediyeleri gibi şehrin belirli yerlerini internet üzerinden mobese kameraları ile 24 saat yayınlamıyor?

0 2 Cevap Yaz
esnaf 26 Mart 2018 18:37

Ne mutlu Eskişehirli olana.Eskişehirimize her türlü fitne fesatlığa rağmen böyle modern bir projeyi kazandıran sn Kazım Kurt a sonsuz teşekkürler edüyoruz.Allah kendisinden razı olsun.Eskişehirin tarihine geçtiğin için seni ayrıca kutluyoruz.......

5 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat