alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Halk Arasına Karışan Kaymakam Herkesin Sevgilisi Oldu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Halk Arasına Karışan Kaymakam Herkesin Sevgilisi Oldu
A
a

Afyonkarahisar Bolvadin Kaymakamlığına Yeni Atanan Taner Bolat, Alışageldik Kaymakam İmajının Dışına Çıkarak Adeta Halkın Arasına Karıştı. Sokakta Vatandaşlarla Birlikte Oturan Ve Çoğunlukla Korumasız Gezen Kaymakam Bolat, Pazar Alışverişini Dahi Kendisini Yapıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Bolvadin Kaymakamlığına yeni atanan Taner Bolat, alışageldik kaymakam imajının dışına çıkarak adeta halkın arasına karıştı. Sokakta vatandaşlarla birlikte oturan ve çoğunlukla korumasız gezen Kaymakam Bolat, pazar alışverişini dahi kendisini yapıyor.
Kaymakam Bolat, göreve gelir gelmez adeta ilçe halkının sevgilisi oldu. Makamda oturmaktan ziyade sürekli sokakta halkın içinde olan Kaymakam Bolat, kimi zaman kadınlarla ev önü sohbetlerine katılıyor kimi zamansa çat kapı gittiği herhangi bir dükkanda esnaflarla çay sohbeti yapıp, sıkıntılarını dinliyor. Çoğunlukla korumaz gezen Kaymakam Bolat, pazar alışverişlerini dahi kendisi yapıyor. Kaymakam Bolat’ın bu tavrı vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken aynı zamanda kendisine de her fırsatta teşekkür ve dua etmeyi ihmal etmiyorlar.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat