alexa
Eskişehir Keskin Grup

Halil Ünal isyan etti

Videoyu Aç Halil Ünal isyan etti
A
a

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal önemli açıklamalarda bulundu. ES TV’ye konuşan Ünal, “Transfer için para lazım, destek lazım. Şehirde destek yok” diyerek isyan etti.

Ucu paraya dayanıyor
Aytaç Ersoy’un sorularını yanıtlayan Ünal, “Konuştuğumuz her şeyin ucu ekonomiye dayanıyor. Siz bana ne sorarsanız sorun sonu ekonomi. Teknik direktör alacaksın peşinat ödeyeceksin, futbolcu alacaksın para ödeyeceksin… Peşinatı bulduğumuz gibi imzaları peş peşe attıracağız. Her şeyin ucu paraya dayanıyor.  Bu kulübün bir lirası olmadığı gibi malum 153 milyon TL de borcu var” dedi.
 
Şehirde sessizlik var
Başkan Ünal, “Yeni sezon harcamalarına hızlı bir şekilde başlayacağız. Eski alacaklı dosyaları da bir taraftan yönetiyoruz. Teknik direktör getirip yeni bir takım kuracağız. Bunu da kısa bir zamanda başarmamız gerekiyor. Şehrin dinamikleri Eskişehirspor için hareket etmeli. Şehirde maalesef sessizlik var. Önümüzde kısa bir zaman var. Birkaç kişinin çabalayıp çözebileceği işler değil.
 
1000
icon
TARAFTAR 3 Temmuz 2018 16:53

TRANSFER YASAGI KALKTIMI

0 0 Cevap Yaz
escemes 27 Haziran 2018 00:24

kim beş kuruş verir anlamadım gitti.yıllardır aynı hikaye.al takke ver külah abidik gubidik.153milyon borç.

0 1 Cevap Yaz
EsEs 26 Haziran 2018 14:48

Kim ne söz verdiyse açıkla...Görelim.Bu seçim bitti.yerel seçimler var.

2 3 Cevap Yaz
Serhat 26 Haziran 2018 12:16

Sen de bırak git ne olacağını görelim.

6 4 Cevap Yaz
Es 26 Haziran 2018 11:43

Şimdi sıra seçilmişler ve işadamlarımız,odalarımız ve tabii ki tüm Eskişehir halkında destek zamanı.. Haydi ESKİŞEHİR el ele kenetlenme zamanı..

2 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat