alexa

Halil Ünal İstanbul’da aradığını buldu!

Videoyu Aç Halil Ünal İstanbul’da aradığını buldu!
A
a

İstanbul’da kaynak arayışlarından mutlu dönen Başkan Halil Ünal ve kurmayları gözünü bugüne çevirdi. AK Parti’de bugün belirlenecek milletvekili sıralamalarının ardından yönetim iktidar temsilcileriyle destek görüşmesi yapacak

Eskişehir'e mutlu döndüler

Geçtiğimiz gün Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal ve Başkan Yardımcısı Erdal Şahbaz kaynak arayışları için İstanbul’a gitmişti. Buradan olumlu sonuçlar çıkaran ikili yeni sezonda sıkıntı yaşanması olası bazı alacak dosyalarında da önemli adımlar attı. İstanbul’dan mutlu dönen Halil Ünal ve Erdal Şahbaz’ın seçim öncesi çalışmalarına hız verdiği öğrenildi.

Şahbaz öne çıktı

Yeni dönemde başkanlık yapmak istemeyen ancak aday çıkmaması halinde tekrar başkan olmaya hazır olan Halil Ünal’ın, Erdal Şahbaz’ın aday olması halinde destek vereceği öğrenildi. Başkanlık için oldukça hevesli olan Şahbaz’ın İstanbul görüşmelerinden olumlu sonuçlar almasıyla liste hazırlıklarına hız verdi. Şahbaz’ın başkanlık için şuan için bir adım önde olduğu gelen bilgiler arasında. 

Ünal görüşecek

Eskişehirspor yönetimi gözünü bugüne çevirdi. AK Parti’de milletvekili sıralamalarının belli olmasının ardından Başkan Halil Ünal ve Yardımcı- ları İsmail Ilgaz ve Erdal Şahbaz destek için iktidar temsilcileriyle bir araya gelecek. Önemli isimlerinden destek sözü alan Ünal’ın bu görüşmelerin ardından nasıl bir yol haritası çizeceği merakla bekleniyor. Başkan Halil Ünal’ın önümüzdeki günlerde bir kez daha basının karşısına çıkıp bilgilendirme toplantısı yapması bekleniyor. 

Kaynak: Anadolu Gazetesi

1000
icon
Berk 20 Mayıs 2018 13:09

Erdal ŞAHBAZ-İsmail ILGAZ defolun gidin. Hiç bir şeyiniz lazım değil.

1 2 Cevap Yaz
Eses 20 Mayıs 2018 10:55

Bu kulübü bu hale getirenlere yazıklar olsun. Başka da bir şey demiyorum.

0 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat