alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Halil Ünal Eskişehirspor'u bırakırsa!..

Videoyu Aç Halil Ünal Eskişehirspor'u bırakırsa!..
A
a

6 Haziran’da kongreye gidecek olan Eskişehirspor’da Başkan Yardımcıları İsmail Ilgaz ve Erdal Şahbaz liste hazırlığına başladı. Bu iki ismin Halil Ünal’ın görevi bırakması halinde ortak bir liste çıkaracağı öğrenildi.

Ünal destek arıyor
Eskişehirspor’da yapılacak olan olağanüstü seçimli mali genel kurul öncesi camia neler olacağını merak ediyor. Kaynak arayışlarını tüm hızıyla sürdüren, Ankara ve İstanbul’da önemli görüşmeler yapan Başkan Halil Ünal yoğun bir mesai içinde. Başkan Halil Ünal’ın seçim tarihine kadar acil ödenmesi gereken ödemeler için kaynak bulamadığı takdirde görevi bırakmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Çalışmalara başladılar
Halil Ünal aradığı desteği bulduğu takdirde göreve devam edileceği belirtiliyor. Ayrıca Eskişehirspor’da önemli bir gelişme yaşandı. Başkan yardımcıları İsmail Ilgaz ve Erdal Şahbaz’ın ortak liste çalışmalarına başladığı öğrenildi. İkilinin önemli iş adamlarıyla görüşmeler yaptığı ve listelerine davet ettiği belirtildi.  Ünal’ın başkan olmaması kesinleştiği andan itibaren ortak liste kongrede seçime sunulacak.

Ünal sinyali vermişti
Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, ortak liste hazırlığına başlayan Şahbaz ve Ilgaz’ın aday olabileceğinin sinyalini geçtiğimiz hafta vermişti. Düzenlediği basın toplantısında Ünal, “Ben artık yokum. Ama arkadaşlarım olabilirler” demiş ve akıllara her iki ismin liste hazırlığı mı yapıyor? Sorusu gelmişti. Ayrıca Şahbaz bu basın toplantısının ardından “Eskişehirspor genel kurulunda, ilk oturumda bir yönetim listesi çıkacak’ mesajı vermişti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat