alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Halil Ünal’dan çok sert eleştiri!

Videoyu Aç Halil Ünal’dan çok sert eleştiri!
A
a

Eskişehirspor'da yapılan seçimli olağanüstü genel kuruldan sonra Osman Taş'ın tekrar başkan seçilmesi ile camiada farklı sesler çıkarken eski başkanlardan Halil Ünal da üstü kapalı olarak Sinan Özeçoğlu'nu eleştirdi.

Eskişehirspor eski başkanlarından Halil Ünal, Eskişehirspor’u düze çıkaracak tek olasılığın olduğunu belirterek, “Şayet tüm küskünlükleri kırgınlıkları bir kenara bırakarak, Eskişehirspor çevresinde birleşebilirsek, Eskişehirspor’u kurtarırız” dedi.

Sağlık sorunları nedeniyle şehir dışında olduğu için kongreye katılamadığını belirten Ünal, “Ben divan başkanımız Yaşar Dedelek’i arayarak gelemeyeceğimi söylemiştim. Sağlık sorunlarım nedeniyle başkanlık ve yöneticilik yapmak gibi bir durumum yok. Benim o kongrede olmamam elbette ki sorgulanabilir, ancak asıl sorgulanması gereken çare olarak görünenlerin o kongrede yer almamasıdır. Bir şehir sizi çare olarak görüyoruz ise gereğini yapmanız, yapamıyorsanız dahi en azından o kongreye gelmeniz gerekir. Biz de zamanında kimse yönetimde yer almak istemiyorken, kamuoyunun sesine kulak vererek o görevi üstlendik” diye konuştu. Eskişehirspor’un içinden çıkılamayacak bir durumu olmadığını belirten Ünal, Eskişehirspor gibi pek çok kulübün borçları olduğunu belirterek, Bursaspor ve Trabzonspor örneğini verdi. Ünal, “Eskişehirspor markası ve Eskişehir, mevcut borcun altından kalkabilir. Önemli olan burada birlik olmak. Bu birliktelik başarılabilirse, Eskişehirspor bu zor günleri atlatabilir diye konuştu. Ünal, “Birilerinin birilerine hakaret etmesi, arkadan konuşularak, sosyal medyadan insanların kişisel haklarına tecavüz edilerek bir yere varılmayacağını hep birlikte gördük. Umut edelim bundan sonra ki süreçte Eskişehirspor’u düze çıkaracak tek gerçeği görmeyi başarabiliriz” dedi.
 
1000
icon
yirmialtı 27 Ekim 2019 21:29

Tırcı ve sen pancarcı ikinizde konuşmayın sizlerden başka bir şey istemiyoruz düşün şehrin yakasından ikinizide olmayan vicdanlarınızla başabaşa bırakıyoruz yediğiniz paralar mi midenize oturdu ESES ikinize rağmen ayağa kalkacaktır

0 0 Cevap Yaz
tades 24 Ekim 2019 09:12

en son konuşması gereken hatta hiç konuşmaması gereken kişi konuşuyor

2 5 Cevap Yaz
Ender SA 23 Ekim 2019 17:23

Sayın başkan, Keşke Hiç görev almadaydınız, keşke takımı bu borç batağında bırakmadaydınız, keşke hiç olmasaydınızda Eskişehirspor’umuz ve büyük Eskişehirspor taraftarı bu rezil durumda olmasaydı. Biz büyük Eskişehir spor taraftarı olarak sizi ve yönetiminizde yer alanları asla unutmayacağız ve iyi anmayacağız.

2 8 Cevap Yaz
Selim 23 Ekim 2019 16:58

Kulübün borcu senin zamanında ödenemez boyuta ulaştı, anlaştığın futbolcuların bugüne ulaşan borçlarını öde öyle konuş.

2 8 Cevap Yaz
Mert 23 Ekim 2019 15:10

Halil Ünal ve Mesut Hoşcan, Eskişehirspor tarihine altın harflerle yazılacaksınız.

8 0 Cevap Yaz
bekir yıldırım 23 Ekim 2019 14:53

Kulübün bu hale gelmesinde en önemli rolü oynayanların yavuz hırsız misali davranmaları insanın sinirine dokunuyor. özeçoğlunu eleştirmek senin neyine , sanki borçsuz, harçsız kulüp bırakmışta millete laf sokuyor. 3. lige düşelim ama bu adamlardan da kurtulalım.

2 9 Cevap Yaz
furemen 23 Ekim 2019 13:28

Halil!!!!Sen sus en son konuşacaklardansın.Diğeride Mesut Hoşcan...

5 20 Cevap Yaz
Eses 23 Ekim 2019 12:28

Ne yuzle konuşuyorsun,hesapverecegin yerde hesap soruyorsun,kongre öncesi alacağını aldın gittin,enson kazığı tanase ile attın,bu kulüpten en çok alacağı olan ozecoglunu eleştirmek ne haddine senin.Senin gibiler desteği bırak ,kostek olmasa özenoğlu gelirdi

1 27 Cevap Yaz
sami yılmaz 23 Ekim 2019 11:49

HEM önemli olan birlik olmak de. hem de Özeçoğlu'na laf sok. samimiyetsiz olduğun burdan belli

2 34 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Anadolu Gazetesini Facebook'ta da takip edin, habersiz kalmayın!