alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Halil Ünal bir taşla iki kuş hedefliyor

Videoyu Aç Halil Ünal bir taşla iki kuş hedefliyor
A
a

Başkan Halil Ünal, eski Siyah kırmızılı futbolcular Sissoko ve Sezgin Coşkun’u, tekrar Siyah kırmızılı renklere bağlamak ve eski alacaklarından %50 indirim yapmak için uğraşıyor.

Yeni sezon hazırlıklarında şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmak için 7-24 mesai harcayan Başkan Halil Ünal, eski Siyah kırmızılı oyuncular Sezgin Coşkun ve Siskoko’yu da tekrar takıma katmayı ve eski alacaklarında indirim yaptırarak biri FİFA’lık olan iki dosyayı da kapatmayı planlıyor.

Her iki oyuncuyla da yaptığı görüşmelerde prensip anlaşmasına varan ve oyuncuların yaptıkları büyük fedakarlık için teşekkür eden Başkan Ünal, ufak pürüzlerin olduğunu, bunları da çözmeleri halinde iki oyuncunun da takıma katılacağını söyledi.
 
Kaynak : Yenigün Gazetesi / Eskişehir
1000
icon
Serkandefs 19 Temmuz 2018 21:31

Tanase 24 maçtaki 1 gol 1 asist ile durumu ortada. ?? İyi düşünülmeli bence. Bu sene çok önemli. Çok zorlu maçlar var.

0 0 Cevap Yaz
esesli 18 Temmuz 2018 14:29

bence fifa da ne kadar sorunlu oyuncu varsa alsınlar gelsinler oyanasınlar bizi süper lige çıkarıp paralarını alsınlar. hatta bu yerli oyuncular ve teknik heyet içinde gerekli gel başar paranı al nasıl çözüm

0 2 Cevap Yaz
Nicola 18 Temmuz 2018 13:24

Sezgin gelsin ama en az 2 kaliteli stoper lazım onun dışında.. Semih, Sezgin +2 Stoper.. Sissoko ile uğraşmak gerçekten zor.. Sorumsuz Afrikalı kafası var adamda..

0 3 Cevap Yaz
Hasan 18 Temmuz 2018 13:08

Sezgin gelsin. İş yapar eski kaptan...Sissako gelirse iyi hazırlanması gerek.

1 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat