alexa
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Günyüzülüler’den iftar buluşması

Videoyu Aç Günyüzülüler’den iftar buluşması
A
a

Günyüzülüler Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen ve yaklaşık 1200 kişinin katıldığı iftar programında birlik ve dayanışma örneği en güzel şekilde sergilendi.

İftar programına kendisi de Günyüzülü olan BBP Genel Başkanı ve AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Destici, AK Parti Milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, AK Parti milletvekili adayları Dündar Ünlü, Ahmet Namık Akdoğan, Serhat Tunç, AK Parti İl Başkanı Murat Özcan, Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca ve önceki dönem milletvekillerinden Salih Koca, MHP milletvekili adayları Metin Nurullah Sazak, Kezban Akkaya ile BBP İl Başkanı Nurettin Aktepe de katıldı. Davete Günyüzü’nin önceki dönem belediye başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri de iştirak etti.

EN ETKİN STK’LARDAN BİRİ
Dernek Başkanı Avukat Engin Çapar “Günyüzülüler için çok önemi olan bu geleneksel iftar gecesine iştirak ederek birlik ve dayanışma soframızın kurulduğu iftar gecesine katılan herkese ve özellikle bizlere verdikleri önemi katılım düzeyleri ile ortaya koyan misafirlere teşekkürlerini sunuyorum. Eskişehir’de yaşayan Günyüzülü hemşehrilerilerimizi gönül soframızla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Günyüzülüler arasındaki birlik ve dayanışmalarının daim olmasını diliyorum. Günyüzülüler Derneği, Eskişehir’deki en etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olma yolundaki varlığını ortaya koymuştur” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat