alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Gsb Spor Okulları Ve Gsb Engelsiz Spor Okulları’Nın Açılış Töreni Yapıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gsb Spor Okulları Ve Gsb Engelsiz Spor Okulları’Nın Açılış Töreni Yapıldı
A
a

Afyonkarahisar’Da Gsb Spor Okulları Ve Gsb Engelsiz Spor Okulları’Nın Açılışı Yoğun Katılımla Zafer Meydanı’Nda Yapıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları’nın açılışı yoğun katılımla Zafer Meydanı’nda yapıldı.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri açılışa katılım gösteren vatandaşlara farklı branşların tanıtımını yaparak bilgilendirmelerde bulundu. Açılışa Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz da katılarak bilgi aldı.
Spor Eğitim Uzmanı Ümit Tercan GSB Spor Okulları’nın açılışına yoğun katılımın olduğunu belirtirken: “ Eğitimlerimiz uzman antrenörler tarafından ilimizde ücretsiz bir şekilde veriliyor. Barkod ve karekod uygulaması sayesinde başvurularımız hız kazanarak geniş bir alana yayıldı. Böylelikle daha fazla gence ulaşma imkanı bulduk. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, gençlik için elimizden geleni yapıyoruz” şeklinde konuştu.
21 branşta eğitim veriliyor
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü; Atletizm, Badminton, Basketbol, Cimnastik, Artistik Cimnastik, Eskrim, Futbol, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Kano, Masa Tenisi, Okçuluk, Rekreatif Spor, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Yüzme olmak üzere 21 branşta alanında uzman antrenörleri eşliğinde spor eğitimleri devam ediyor. Yaz boyu devam edecek olan eğitimler okullar açılana kadar ücretsiz verilecek.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat