alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Görev Yerleri Değişen Mülki İdare Amirlerine Veda

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Görev Yerleri Değişen Mülki İdare Amirlerine Veda
A
a

Vali Ali Çelik, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi İle Simav Kaymakamlığından Ankara/Yenimahalle Kaymakamlığına Atanan Türker Çağatay Halim, Dumlupınar’Dan Diyarbakır'ın Hazro İlçesine Kayyum Kaymakam Olarak Atanan Salih Sak İle Hisarcık’Tan Dumlupınar Kaymakamlığına Atanan Buğra Karadağ Onuruna Veda Yemeği Düzenledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Vali Ali Çelik, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Simav Kaymakamlığından Ankara-Yenimahalle Kaymakamlığına atanan Türker Çağatay Halim, Dumlupınar’dan Diyarbakır’ın Hazro ilçesine Kayyum Kaymakam olarak atanan Salih Sak ile Hisarcık’tan Dumlupınar Kaymakamlığına atanan Buğra Karadağ onuruna veda yemeği düzenledi.
Programa; Vali Ali Çelik ile eşi Nezihe Çelik’in yanı sıra Vali Yardımcıları Mustafa Güney, Halil İbrahim Ertekin, Aydın Börü ile eşi Nurgül Börü, ilçe kaymakamları ve eşleri, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kırbaç ve İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç katıldı.
Görev yerleri değişen kaymakamlara yeni görev yerlerinde başarılar dileyen Vali Çelik, Kütahya’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat