alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Girdiği Dükkanda El Çabukluğuyla Telefon Çaldı, O Anlar Kameraya Yansıdı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Girdiği Dükkanda El Çabukluğuyla Telefon Çaldı, O Anlar Kameraya Yansıdı
A
a

Afyonkarahisar’In Sandıklı İlçesinde Bir Telefoncuya Müşteri Kılığında Giren Ve Telefon Satın Almak İstediğini Belirterek Telefonlara Bakan Kadın Hırsız, İşyeri Sahibinin Dalgınlığından Faydalanarak El Çabukluğu İle Bir Telefonu Çaldı. Kadın Hırsızın Telefonu Çalma Anı İse Güvenlik Kameralarınca Kaydedildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde bir telefoncuya müşteri gibi giren kadın, iş yeri sahibinin dalgınlığından faydalanarak el çabukluğuyla telefon çaldı. Hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansırken, zanlı polis ekiplerince kısa sürede yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, ilçede faaliyet gösteren esnaf Fethi Çakallı’nın telefon dükkanına gelen bir kadın, telefon almak istediğini belirterek vitrindeki telefonlara baktı. Vitrinden birkaç telefon çıkaran esnaf diğer müşteriler ile ilgilendiği sırada kadın, kendi telefonunun altına bir telefonu el çabukluğuyla yerleştirerek dükkandan uzaklaştı. Akşam vitrindeki cihazları indirdiği sırada telefonlardan bir tanesinin eksik olduğunu fark eden Çakallı, güvenlik kameralarını incelediğinde durumu fark ederek polise bildirdi. Güvenlik kameralarını inceleyen polisin yaptığı çalışmalar sonucu kadın kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir