Gençler 15 Temmuz'u Asla Unutmaz

Videoyu Aç Gençler 15 Temmuz'u Asla Unutmaz
A
a

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin unutulmaması ve unutturulmaması için “Gençler Asla Unutmaz” sloganıyla o gece destansı bir kahramanlığa imza atan gençleri bir araya getirecek. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin unutulmaması ve unutturulmaması için anlamlı bir projeyi daha hayata geçiriyor. “Gençler Asla Unutmaz” sloganıyla 15 Temmuz’da destansı bir kahramanlığa imza atan gençler bir araya gelecek. “Gençler Asla Unutmaz” projesi kapsamında canı pahasına darbeye dur diyen kahramanlarımız gençlere anlatılacak. Gençler 15 Temmuz’un izlerini Ankara’da yerinde görecek. 

Proje çerçevesinde her hafta 4 ilden 40’ar genç Ankara’ya gelecek. Gençlere “15 Temmuz hain darbe girişimi” sunumu yapılacak ve katılımcı gençlere Anadolu Ajansının ”Dakika Dakika FETÖ’nün Darbe Girişimi” kitapçığı dağıtılacak. Gençler ayrıca FETÖ’nün hain darbeci askerlerinin ilk hedeflerinden olan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile Ankara Emniyet Müdürlüğü binasını, Beştepe Millet Camii ve darbe girişiminin izlerini taşıyan birçok yeri ziyaret edecekler.

“Gençler Asla Unutmaz” projesinin galası 14 Ocak’ta Bakanlık konferans salonunda saat 10.00’da gerçekleştirilecek. Galaya Eskişehir, Afyonkarahisar, Ankara, Konya, Çankırı, Kırıkkale ve Bolu'dan 320 genç katılacak.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Osman Usta
REPUBLIC