alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Gazeteci Özsoy 80 Yıllık Hayatını Bu Kitapta Anlattı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gazeteci Özsoy 80 Yıllık Hayatını Bu Kitapta Anlattı
A
a

Afyonkarahisar’Da 70 Yıldır Yayın Hayatını Sürdüren Türkeli Gazetesi Yayın Danışmanı Ve Köşe Yazarı, Basın Yayın Derneği Onursal Başkanı H.Hakkı Özsoy’Un Bir Ömür Hatıralarını Anlattığı “80 Yılı Aşan Bir Ömür’Den Notlar” İsimli Kitabı Okuyucularına Sunuldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AFYONKARAHİSAR (İHA) – Afyonkarahisar’da yarım asırdan fazla yaklaşık 60 yıldır gazetecilik yapan Türkeli Gazetesi Yayın Danışmanı ve Basın Yayın Derneği Onursal Başkanı Hacı Hakkı Özsoy’un hatıralarını anlattığı “80 Yılı Aşan Bir Ömür’den notlar” isimli kitabı okuyucuları ile buluştu.
Afyonkarahisar’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsoy, Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret ederek “80 Yılı Aşan Bir Ömür’den Notlar” isimli kitabını hediye etti. Basın camiasına büyük emekleri bulunan ve Afyonkarahisar’a bir çok eser kazandıran Özsoy’un hayatını anlatan bu kitabını elinden almaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çiçek, ziyaretten duyduğu memnuniyetini kaydetti. 80 yıllık hayatı boyunca yaşadığı anılarını bu kitapta yayınlama fırsatı bulduğunu belirten Özsoy, kitapta 80 yıllık anılarının olduğunu vurguladı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat