alexa
Bu yıl da dördüz doğurdu

Bu yıl da dördüz doğurdu

Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde bir çiftçi, her yıl olduğu gibi bu yılda Merinos cinsi koyununun dördüz kuzu doğurmasının mutluluğunu yaşıyor.

ESGROUP'tan unutulmaz gece

ESGROUP'tan unutulmaz gece

ESGROUP tarafından düzenlenen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, Anemon Otel’de gerçekleştirilen görkemli bir geceyle kutlandı. Kutlamaya katılan gazeteciler unutulmaz bir gece yaşadı. ESGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş ve eşi Banu Demirdaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Anemon Otel’de bir davet verdi. Geceye Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Türkiye Gazeteciler Fedarasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, İstikbal Gazetesi Sahibi Burak Türkmen, Şehir Gazetesi Sahibi Murat Keskin, Kanal 26 Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Yalçın, internet gazetelerinden Esgazete’nin Sahibi Mustafa Yıldırım, Esgündem26’nın Sahibi Ayşe Kaytan Uçak ve ESGROUP bünyesinde bulunan ES TV, Anadolu Gazetesi, Yenigün Gazetesi, Sonhaber Gazetesi, Follow Dergisi, Pusula Medya çalışanlarının yanı sıra çok sayıda basın mensubu katıldı.

Anadolu Üniversitesi'nde kitaplar "duş alıyor"

Anadolu Üniversitesi'nde kitaplar "duş alıyor"

Anadolu Üniversitesi yerleşkesinde yaklaşık 300 bin kitabın bulunduğu kütüphanede, 3 yıldan bu yana Book Shower (kitap duşu) sistemi sayesinde kitaplar temizlendikten sonra raflarda öğrencilerin hizmetine sunuluyor

Rektör öğrencilerle kartopu oynadı

Rektör öğrencilerle kartopu oynadı

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, öğrencilerle kartopu oynadı.

Eskişehir'de lapa lapa kar yağışı

Eskişehir'de lapa lapa kar yağışı

Eskişehir kent merkezinde yoğun şekilde yağan kar kısa sürede kenti beyaza bürüdü.

;