alexa
ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Fuat Çapa'dan flaş açıklama geldi!

Videoyu Aç Fuat Çapa'dan flaş açıklama geldi!
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa önemli açıklamalarda bulundu. Çapa transfer cezasının ortadan kalkmasının pek mümkün görünmediğini söyledi.

Çapa, BengüTürk Televizyonu’na yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Kulübün son durumunu sosyal medya hesabımdan duyuruyorum. Eleştiriler de alıyorum. Saygı ile karşılıyorum. Ben twit attıktan sonra nefes almaya başladık diyebilirim. O günden sonra gelen destekler sayesinde bugünlere gelebildik. O destekler gelmeseydi belki de maçlara çıkamayacaktık.”

“Oyuncularım Afyonspor maçından sonra ağladılar. Çünkü onlar başarılı olmak isteyen bir oyuncu grubu. İzleyenler o gün sadece futbolcuların ağladıklarını gördüler ama gerçekte koca bir şehir ağlıyor. İnsanlar asıl bunu görmeliler. Burada bir şehir, bir camia ağlıyor. Bu görünmeyen taraf ve çok fazla konuşulmuyor. Bunları yaşamak bizi üzüyor ama bu yeni bir şey değil.”

“Yapılan kampanyalar bu kulübün devam edebilmesi adına düzenlenmiş kampanyalar. Altyapı takımı takımlarının deplasmanlara gidebilmesi falan hep bu projeler sayesinde gerçekleşiyor. Bundan 1-2 ay öncesine kadar tesislerde yeme içme problemleri yaşıyorduk. Bu sıkıntıları bu kampanyalar ile şimdilik aşabilmiş durumdayız. Bu camia bambaşka bir camia. Eskişehirspor Türk futbolunda olmak zorunda. Bütün futbolseverlerin bu konuda daha duyarlı olması gerekiyor.”

Paralarını alamayacaklar!

“Gördüğüm kadarıyla transfer yasağının kalkması pek mümkün gözükmüyor. İmza vermesi gerekenlerin inisiyatifine kalmış durumda diyebilirim. Alacakları vardır doğrudur. Ancak Eskişehirspor düzlüğe çıkmadan alacaklarını alamayacaklarını da bilmeliler. Eskişehirspor daha kötüye giderse o onlarda paralarını alamayacaklar.

Arka plana itilmeyecek

“Transfer yasağımız kalkarsa şu an görev alan oyuncular arka plana itilmeyecek. Kimse böyle düşünmesin. Bu oyuncular ile sonuna kadar devam edeceğiz. Tam tersine şu an performanslarından, çabalarından ve gelişimlerinden memnunum. Eskişehirspor'un yaşadığı süreç belki de Türk futboluna bir örnek olacak. Bu olumsuz tabloyu da altyapıdan gelen oyuncuların ne kadar iyi olduğunu piyasaya gösterebilmek adına bir fırsata dönüştürmeye çalışıyoruz."
1000
icon
Doğa Sever 8 Aralık 2018 14:46

Çare ; Altınordu modeli!

1 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat