alexa

Fuat Çapa: Eskişehirspor'un ayakta kalmasını sağlamaya çalışıyoruz

Videoyu Aç Fuat Çapa: Eskişehirspor'un ayakta kalmasını sağlamaya çalışıyoruz
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa: Kulübün ayakta kalabilmesini forma satışı ve SMS gibi çeşitli kampanyalarla sağlamaya çalışıyoruz, şu anda transfer tahtasının açılmasını konuşacak durumda değiliz

 Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un teknik direktörü Fuat Çapa, kulübün ayakta kalabilmesini forma satışı ve SMS gibi çeşitli kampanyalarla sağlamaya çalıştıklarını belirterek, "Daha sonra transfer tahtasının açılması, hedefleri kovalama gibi aşamaları gerçekleştirebiliriz." dedi.

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Eskişehir Şubesi'nin siyah-kırmızılı kulübün SMS kampanyasına destek vermesi dolayısıyla düzenlenen basın toplantısına katılan Çapa, Eskişehirspor'un yaşatılması gerektiğinin altını çizdi.

Çapa, Eskişehirspor'un sancılı bir süreçten geçtiğini ve her şeyi kamuoyuyla paylaşamadıklarını kaydetti.

 

Eskişehirspor'un ayakta kalabilmesini sağlamaya çalışıyoruz


Siyah-kırmızılı kulübün yurt içi ve yurt dışında önemli bir marka olduğunu anlatan Çapa, şöyle konuştu:

"Kulübün ayakta kalabilmesini forma satışı ve SMS gibi çeşitli kampanyalarla sağlamaya çalışıyoruz. Daha sonra transfer tahtasının açılması, hedefleri kovalama gibi aşamaları gerçekleştirebiliriz. Şu anda transfer tahtasının açılmasını konuşacak ya da hedefleri belirleyecek bir süreçte değiliz. Bu çok acı. Eskişehirspor hiçbir zaman değerini kaybetmeyecektir. Taraftarın kulubüne olan tutkusu bunu gösteriyor." 

Kulübün genel sekreteri Hasan Tuç da Anadolu'da futbolun ilklerini başaran siyah-kırmızılı kulübün zor günler geçirdiğini hatırlatarak, kentin en önemli markası Eskişehirspor'u ayakta tutmak için var güçleriyle mücadele ettiklerini vurguladı.

Sağlık-Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal da Eskişehirspor'un herkesin ortak değeri olduğunu belirterek, bütün sağlık çalışanlarının SMS kampanyasına destek vereceğine inandığını söyledi.

 

Kaynak : AA
1000
icon
TOPYEKÜN KATILIM 21 Kasım 2018 14:50

TAKIMI KURTARMAK İÇİN TOPYEKÜN DESTEK OLMAMIZ ŞART,BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZIN KATKI YAPMASI LAZIM,SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA SESLENİYORUM,ESKİŞEHİRLİLİK VERGİSİ ÇIKARILSIN MAKUL BİR ÜCRET TOPLANSIN MESELA 200 TL HERKES VEREBİLİR,TEK VE KESİN ÇÖZÜM OLACAĞINA İNANIYORUM,SEVGİ VE SAYGILARIMLA

11 2 Cevap Yaz
Ne vergisi?

Eskişehirlilik vergiside nedir? Millet ekmek bulup yiyemezken Çoluk çocuğunun rızkını neden versin? Hacivat kebap yiyecek karagöz ceremesini çekecek Kulübü bu hale getirenlerden hesap sorulsun.

1 12
özzesesli

ayıbediyonuz,madem bu şehirde yaşıyonuz birdefaya mahsuz olmak üzre bu vergiyi ödemeniz lazım hep birlikte kurtarcaz bu takımı,arkadaş 200 tl demiş bırakın 200 tl yi 300 tl bile kimseye dokanmaz,beraber kurtaralım bu takımı kuru kuruya stada gidip Merzifon eşşeği gibi bağırmakla olmuyo taraftarlık,icraat lazım arkadaşlar.

5 3
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat