alexa
Fast Express tepe banner kampanya

EYT'liler Eskişehir'de stant açtı

Videoyu Aç EYT'liler Eskişehir'de stant açtı
A
a

Eskişehir'de Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Derneği tarafından Hamamyolu girişine bilgilendirme stant açıldı. Açılan stantta aynı hakları bekleyen vatandaşlar hakları hakkında bilgilendirildi.

EYT Eskişehir Şube Başkanı Gürcan Göç, dernekleri olarak Eskişehir halkına daha yararlı bilgi verebilmek için bu standı açtıklarını belirtti. Vatandaşların da standa büyük ilgi gösterdiklerini kaydeden Göç, “Gelip soruyorlar. Aynı konudan muzdarip yüzlerce insan olduğu için onları haklarından haberdar ediyoruz” dedi. Haftaya Pazar günü de bir panel gerçekleştireceklerini dile getiren Göç, “Taşbaşı Kültür Merkezinde saat 13.30 da yapılacak bu panelimiz. Emeklilikte yaşa takılan kişilerin sorunlarını tartışacağız. Tüm Eskişehir halkını etkinliğimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
Ahmet Yılmaz 29 Ekim 2019 21:41

Ey eyt liler aklınızı başınıza alın 40-45 yaşlarında emeklilik olur mu insaf bakın avrupa ya adamlar 65 yaşından önce emekli etmiyorlar medeni olalım diyoruz biz ne zaman avrupa gibi olacağız diyoruz işte imkan seneler önce 18 yaşında işe başlayıp 38 yaşında emekli olanlar var 38 yaşında emekli ol 55 sene devlet sana emekli maaşı ödesin nerede o yoğurdun bolluğu

3 34 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat