alexa
Fast Express tepe banner kampanya

EYT Emeklilikte Yaşa Takılanlar'a o destek verdi!

Videoyu Aç EYT Emeklilikte Yaşa Takılanlar'a o destek verdi!
A
a

EYT Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği Başkanı Kadir Arıkoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

EYT son dakika haberi: Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği Başkanı Kadir Arıkoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul ile Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği başkanlığına seçilen Kadir Arıkoğlu, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Başkan Büyükerşen'i ziyaret etti. Türkiye'nin en büyük problemlerinden birinin emeklilikte yaşa takılanlar olduğunu ifade eden Arıkoğlu "Amacımız emeklilikte hem yaş hem maaş engeline takılan tüm çalışanların gelecekte rahat ve huzurlu bir hayat sürdürebilmesi için tüm gücümüzle, kırmadan, dökmeden, incitmeden, siyaset üstü, ilkeli ve akılcı yöntemlerle hak arayışımızı sürdürmek. Bizlere verilen sözlerin tutulmasını ve bu sorunun artık ortadan kaldırılmasını bekliyoruz. Sizlere de tüm EYT'liler adına haklı mücadelemizde bizlere vermiş olduğunuz destek dolayısıyla teşekkür ediyorum" dedi.

EYT son dakika haberi Büyükerşen'i ziyaret ettiler
Türkiye'nin ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiğini ifade eden Başkan Büyükerşen "Son yıllarda alım gücünün azaldığı, krizin kendisini her geçen gün biraz daha hissettirdiği günlerden geçiyoruz. Böyle bir süreçte ülkemizin yatırımlarını akıllıca yapması gerekiyor. Betona değil, insana yatırım yapılmalı, üretim desteklenmeli ve emeklilikte yaşa takılanlar gibi ülkenin büyük sorunları öncelikli olmalıdır. Yüz binlerce kişiyi etkileyen bu mücadelenizde sizlerin yanındayız" diyerek çalışmalarında Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği'ne başarılar diledi.


 
1000
icon
Tarik 13 Ocak 2020 16:07

45 yada 50 yasinda emekli olunmaz.bu hukumete oy atmam ama hukumet dogru yapiyo.

1 1 Cevap Yaz
Kâmil can 13 Ocak 2020 05:01

Bu yasayı çıkaran kimdi ozaman neden sy büyükerşen karşı çıkmadı tam bir komedi filmi

1 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat