alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Esnafı Ziyaret Ederek Müjdeli Haberi Verdi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Esnafı Ziyaret Ederek Müjdeli Haberi Verdi
A
a

Esnafı Ziyaret Ederek, Müjdeli Haberi Verdi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Ertuğrulgazi Mahallesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaretinde, altyapı çalışmalarında asfaltlama aşamasının başlayacağı müjdesini verdi.
Bilecik’in yarım asırlık sorununa köklü çözümü beraberinde getiren altyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, çalışmanın tamamlandığı alanlarda da asfaltlama çalışmaları önümüzdeki hafta başlayacak. Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, yaptığı incelemede hem çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı hem de vatandaşların talep ve görüşlerini dinledi.

"Önümüzdeki hafta asfaltlama çalışmalarını başlatarak, vatandaşlarımızı toz ve çamurdan kurtaracağız"
Ziyaretinde esnafın talep ve görüşlerini alan Başkan V. Subaşı’ya esnaf ve vatandaş teşekkür ederken, yapılan çalışmanın çok daha önceki yıllardan başlaması gerektiğini söyledi. Vatandaş esnafın yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan V. Subaşı, "Altyapı çalışmalarımız şu ana kadar belirlenen takvim doğrultusunda sorunsuz şekilde devam ediyor. Asfaltlama için ihale aşamasını beklememiz gerekiyordu. Yasal süresi içinde tüm işlemleri yaptık ve ihalemiz gerçekleştirildi. Çalışmayı yaptığımız alanların da fiziki olarak beklemesi ve alanın oturması gerekiyordu. Yeni mazgal ve kanalların çalışmalarını da yapıyoruz. Önümüzdeki hafta asfaltlama çalışmalarını başlatarak, vatandaşlarımızı toz ve çamurdan kurtaracağız’’ ifadelerini kullandı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat