alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Esklişehir'de çevre yolu kabusu bitmiyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Esklişehir'de çevre yolu kabusu bitmiyor!
A
a

Eskişehir'de uzun araç kuyruklarının oluştuğu çevre yolunda trafik kazalarıda eksik olmuyor. Günün belirli saatlerinde büyük bir çilenin yaşandığı güzergahta maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazalarında artış yaşandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Çevre yoluna girdiklerin bin pişman olduklarını ifade eden sürücüler, Eskişehir’in bu trafiği kaldıramadığını söylediler. İstikbal'in haberine göre, her gün aynı çileyi çektiklerini belirten sürücüler “Çevre yolunda yaşanan bu soruna acilen çözüm üretilmelidir. Uzun araç kuyrukları yüzünden adeta bir kaplumbağa hızı ile ilerliyor ve uzun süre kuyruktan çıkamıyoruz.” diye dert yandılar. Araç yoğunluğunun yaşandığı güzergahta trafik kazaları da eksik olmadı. Fabrikaların yoğun olduğu Organize Sanayi Bölgesine girişten başlayan araç kuyruğunun Anadolu Üniversitesi'ne kadar uzandığına da dikkat çeken sürücüler, yaşanan çevre yolundaki soruna biran öncede çözüm getirilmesi gerektiğini sözlerine eklediler.

KAZALAR EKSİK OLMUYOR
Uzun araç kuyruklarının oluştuğu çevre yolunda trafik kazalarıda eksik olmuyor. Günün belirli saatleirnde büyük bir çilenin yaşandığı güzergahta maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazalarında da artış yaşandı. Bölgede meydana gelen yaralamalı kazalara ulaşmak için yola çıkan ambulanslar sürücüleride zor anlar yaşadıklarını ifade ederek, yaralı şahıslara zamanında müdahalede bulunamadıklarında dile getirdiler.
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon
Redkit 10 Mayıs 2022 10:58

Organize sanayi girişinden itibaren bursa yoluna bağlanan alternatif çevre yolu yapilmali

0 0 Cevap Yaz
Mert 9 Mayıs 2022 19:47

Bu haber sonrası 5 tane radar koyarlar akıllarınca çözüm için...

1 1 Cevap Yaz
Es esli 9 Mayıs 2022 19:05

Çevre yolu yapilirda bizim Halk değerini bilmez dalciklarda olduğu gibi

1 10 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir