alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Eskişehirsporlulardan Tanju Çolak’a büyük tepki!

Videoyu Aç Eskişehirsporlulardan Tanju Çolak’a büyük tepki!
A
a

Eskişehirsporlu taraftarlar Adana Demirspor’a Sportif Direktör olarak giden Tanju Çolak’a sosyal medyada büyük tepki gösterdi.

Tanju Çolak’ın Eskişehirspor’un görüşme yaptığı futbolcular için devreye girerek fiyat yükselttiği iddiası Es Es taraftarlarını çılgına çevirdi.

Eskişehirspor taraftarı sosyal medya üzerinden Adana Demirspor Sportif Direktörü Tanju Çolak’a tepki gösterdi. İddiaya göre Eskişehirspor’un görüştüğü oyuncularla ve ikna ettiği oyunculara devreye girerek kendi takımına kazandırmaya çalışan Tanju Çolak’a sosyal medya üzerinden tepki yağdı… 

Çolak, Eskişehirspor’un prensip anlaşmasına vardığı futbolcuları ayartıp Adana Demirspor’a kazandırmakla suçlanıyor. Aynı zamanda bu durumun iki kardeş kulübün arasının açılmasına da sebep olabileceği yorumları yapıldı.

Tanju Çolak Kerim Avcı’da araya girdi!

Eskişehirspor’un anlaşmaya vardığı Kerim Avcı için Adana Demirspor Sportif Direktörü Tanju Çolak’ın araya girdiği ve fiyat yükselttiği belirtiliyor. Tanju Çolak’ın Es Es’in görüşme yaptığı diğer oyuncularda da aynı taktiği uyguladığı ileri sürülüyor.
1000
icon
gürcan 13 Temmuz 2018 06:10

tanju çolak kim tanıyanmerak eden varmıdır

0 0 Cevap Yaz
Ne denir. 12 Temmuz 2018 22:16

Fırıldak Tanju....

0 0 Cevap Yaz
26Es26 12 Temmuz 2018 22:15

Ne olduğu yüzünden belli.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat