alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor yönetiminden maaş dopingi!

Videoyu Aç Eskişehirspor yönetiminden maaş dopingi!
A
a

Eskişehirspor yönetimi, personele bir aylık maaş, Siyah kırmızılı futbolculara da harçlık dağıttı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Eskişehirspor haberi: Eskişehirspor yönetimi, personele bir aylık maaş, Siyah kırmızılı futbolculara da harçlık dağıttı. Lig maratonunda kalan 6 maçın tamamlanması için Haziran ayının 12’sinde başlatılması planlanan lig maratonu öncesi, bugün tesislerde bir araya gelecek teknik kadro ve futbolculara, yönetim tarafından harçlık dağıtıldı. Tesis personeline de bir aylık maaş dağıtan yönetim, maddi kaynak bulunması halinde geciken diğer maaş ödemelerini de yapmayı planlıyor.

 
Arıman masaustu reklami
1000
icon
eses 15 Mayıs 2020 16:20

Başkan arkadaşı olan sportif koordinatöre geçmişide dahil ne kadar para ödedi biri çıksın açıklasın..paraların nereye gittiğini o zaman öğrenirsiniz. adam bir de kendine 2 yardımcı almış sanki on bin kişiyi yönetiyor. ye kürküm ye. bu sadece bir örnek kulübün batması için..

0 2 Cevap Yaz
2626eses 13 Mayıs 2020 22:00

Baskan, size sorum şu Personele ödeme yaptik diyorsunuz ya? Ödemeyi herkesemi yaptiniz? Yoksa sizin belirlediğiniz kendi yandaslarinizami? Duyduğumuza göre personel ayrimi yapip kendi yandaslariniza ödeme yaptığınız personelin bir kismina yapmadığınız söylemleri var. Anladigimiz kadarıyla kazın ayağı öyle değilmiş. Yazık cok yazık Bu konuda aciklama yaparsaniz seviniriz .

0 7 Cevap Yaz
Eses262606 12 Mayıs 2020 11:24

Başkan personele devletten gelen esnek çalışma parası odeyipte biz ödedikmi diyorsunuz. Hava atıyorsunuz yoksa .Gelen paralar ne oldu kongre üyesi olarak bunları bilmek hakkımız. Bu isler başkanlık benim hayalimdi demekle olmuyor.

0 14 Cevap Yaz
korhancan 12 Mayıs 2020 11:11

Fazla traş cildi bozar.Sizler oraya reklama gelmişsiniz.Lütfen istifa edin ve hiç gelmemek üzere gidin.

0 19 Cevap Yaz
Dik Duruş 11 Mayıs 2020 22:50

Boş isler yapiyosun başkan geldinden beri bir tane doğru hareketin yok biliyosun demi başkan olmak için başkan oldun çocukluk hayalin gerçekleşti gerek yoktu 23 Nisan da oturabilirdin o koltukta hani baskan onca vaatler primne küme düştü hocayı getirme diye yazdık arkadaşın diye getirdin.

1 19 Cevap Yaz
Eskli Tatar 11 Mayıs 2020 19:56

Baskan çalışanlara maaş verdin cok guzelde. Eski çalışanlarınizon sizin doneminden olan alacakları ne oldu? Basın önüne çıkıp çalışanları isten çıkartırken bizim dönemimizde ait alacaklarını odeyecegiz. Mağdur etmeyecegiz diyen sizdiniz. Yoksa şimdiki kulüp çalışanları yandaslariniz olduğu icin mi onlara ayrıcalık mi yaptınız. Para ofediniz. Bu ramazan gününde kimseyi mağdur etmeye hakkiniz yok. Anlaşılan oki film kaldığı yerden devam ediyor. Sizden ne köy olur ne kasaba . İnsanların gözünü boyamaya devam edin nereye kadar bay Tatar ...

2 21 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat