alexa

Eskişehirspor yönetiminden ilk açıklama!

Videoyu Aç Eskişehirspor yönetiminden ilk açıklama!
A
a

Eskişehirspor yönetimi, son günlerde yaşanan kritik olaylar ve Fuat Çapa'nın kulüpten ayrılmasıyla ilgili bir açıklama yayınladı

Eskişehirspor Kulübü'nde son günlerde yaşanan olaylar sonucu resmi siteden açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kulübümüzde son günlerde yaşanan ve kamuoyunun yakından takip ettiği konular hakkında camiamızı bilgilendirme gereği doğmuştur. 
Başkanımız ve yönetim kurulumuz göreve geldiği günden bu yana kulübümüzün sorunlarını çözebilmek için büyük bir özveri ile çalışmaya devam etmektedir. Yönetim anlamında şeffaflıktan hiçbir zaman vazgeçmedik. 
Takımı toplamak ve bir arada tutabilmek için maddi manevi büyük bir emek sarf edilmiştir. Kulübümüzün önüne getirilen Toko'dan kaynaklı -6 puan silme cezası yönetimimizde fikir ayrılıkları yaratmış, kulübün önünü açabilmek için çözüm odaklı yol izlenmiş ve genel kurul kararı alınmıştır. 
Yönetime talip olduğunu açıklayan grup temsilcileri ile yapılan görüşmeden de olumlu bir sonuç alınamamıştır. Bu grubun Başkan adayını ve yönetim kurulunu kamuoyunun bütün ısrarlarına rağmen açıklamak istememesi akıllarda soru işaretleri yaratmıştır. 
Bunun üzerine kulübü farklı bilinmezlere sürüklemenin camiada telafisi mümkün olmayan zararlara yol açacağı kanaatine varıldığından alınan genel kurul kararının iptali cihetine gidilmiştir. 
Yönetim kurulumuz Eskişehirspor'umuzun geleceği adına ilk günkü gibi çalışmaya devam etmiş ve Toko dosyası protokole bağlanarak -6 cezası önlenmiştir.
Fuat Çapa İle yapılan görüşmeler neticesinde olumlu bir sonuç alınamamış, karşılıklı fesih şartlarında anlaşma sağlanamamıştır. Akabinde Fuat Çapa ve teknik heyet antrenmana çıkmayarak tesisleri terk etmişlerdir. Alt yapı hocalarımız antreman programını uygulayarak takımı Altınordu maçına hazırlamaya devam etmiştir."

 
1000
icon
Suat Özyurt 12 Eylül 2019 17:11

Niyetinizinde yaptıklarınızında art niyetli olduğunu düşünüyor, zaman kaybetmeden istifa etmenizi giderken Fuat ÇAPA'yı da yanınızda götürmenizi tüm kalbimle istiyorum.

1 1 Cevap Yaz
Efe 12 Eylül 2019 14:12

Tüm iyi niyetli çalışmalarınıza canı gönülden inanıyorum ama elinize yüzünüze bulaştırdınız. Gidin artık.

0 5 Cevap Yaz
Kaya Serhadlı 12 Eylül 2019 11:31

Haberin özeti.Eskişehir yeni sezonda alt kümede.Sonraki sezonlar amatör de...

1 9 Cevap Yaz
Taraftar 12 Eylül 2019 11:02

Taşın istediği oldu bakalım şimdi es eşi kurtara bilcekmi daha ne bahane bulacak

0 6 Cevap Yaz
ess 12 Eylül 2019 10:28

bir sonraki iç saha maçında görüşmek dileğiyle; sayın başkan osman taş. fikrini değiştiren yönetim kurulu. osman taşın pek muteber amigoları. istifa etmeyin.. devamını getirin.

0 12 Cevap Yaz
Zafer Dönmez 12 Eylül 2019 10:06

Eeeee giriş tamam, gelişme tamam sonuç nerede.

0 7 Cevap Yaz
dönme sakın

arkası yarın

0 5
Selim 12 Eylül 2019 09:34

Taraftar olarak; şimdiki yönetim yok hükmündedir.

0 16 Cevap Yaz
What dediler

Yakında eskişehirspor yok hükmünde olacak

0 4
eses1

yok hükmündeyse tavrımızı koymamız gerekiyor. Bu takım bu basiretsiz yönetimin oyuncağı olmamalı ben maçlara gitmiyorum.

1 7
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

AYD Yapı