alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor yönetimi mucize bekliyor!

Videoyu Aç Eskişehirspor yönetimi mucize bekliyor!
A
a

Eskişehirspor yönetimi, Pinto’nun küme düşürme tehlikesi ile karşı karşıya iken geçtiğimiz gün de Boffin’den gelen 6 puan silme ve 2 dönem transfer yasağı tehlikesiyle büyük şok yaşadı. Ödeme sıkıntısı çeken yönetimden şu zor günlerde mucize bekliyor

Eskişehirspor haberi
Eskişehirspor'da sıkıntılar sürüyor
Son 5 yıldır büyük bir sıkıntı yaşayan Eskişehirspor, şu sıralarda yeni cezalarla karşı karşıya. Pinto dosyasının ardından şok etkisi yaşatan Boffin krizinde, yönetim çıkmaza girdi. Daha önce küme düşürme talepli Pinto krizi ile uğraşan yönetim Kurtuluş Kuruluşta kampanyası ile Pinto krizini çözmeyi hedefliyordu. Ancak koronavirüs belası yüzünden bu kampanya şu an için arka planda kalmış oldu.

Çıkmaza girdiler
 Çıkmaza giren yönetim, daha bu şoku atlatamadan bu kez Belçikalı eski file bekçimiz Ruudd Boffin’in puan silme ve transfer yasağı cezası tehlikesiyle büyük şok yaşadı. FIFA tarafından kulübe gönderilen yazıda, 430 bin Avro ve faizlerin 12 Nisan tarihine kadar ödenmesini istedi. 12 Nisan’ın Pazar gününe gelmesi nedeniyle 13 Nisan pazartesi gününe kadar bu parayı ödemesi gereken yönetim kara kara düşünüyor.

Cezalar kapıda
Ödeme yapılmadığı takdirde Boffin’in FIFA’ya tekrar başvurmasının ardından Eskişehirspor kulübene 6 puan silme ve 2 dönem transfer yasağı cezası verilecek. Ülkemizde etkili olan koronavirüs nedeniyle, liglerin süresiz olarak ertelendiği ve ekonomik anlamda zor günler geçirdiğimiz bu günlerde, pazartesi gününe kadar bu parayı bulma imkanı olmayan Eskişehirspor yönetimi ise, şehirden bir mucize bekliyor.

 
1000
icon
Nokta 12 Nisan 2020 13:52

Mustafa bey kulüp başkanı olarak eden hırsızları yakalamak yerine ev sahibinden nasıl yolarım diye düşünüyorsun

0 0 Cevap Yaz
İsim vermek istemiyorum 12 Nisan 2020 10:00

Sayın Eskişehir'in gerçek sahibi taraftar ve yönetim kurulu yapılması gereken bundan sonra dahada geç kalmadan özüne dönüp mücadeleye böyle devam ederken bir yandanda acil olarak Şehrimizin ileri gelenleri Sayın Valimiz nezdinde siyasi temsilciler,Belediyeler,3üniversite ve işdünyası toplanıp önceden Sayın Valimiz Hanifi Demirkolun yaptığı gibi içeriğini bilmem ama yeni bir hazine arazisi büyük altınordu örneği gibi içinde alt yapıya ait 5 daha,Atalım ve 19 takım için 5 daha ikisinin ortasına enson teknolojik tesis yüzme havuzlarından,saunası,hamamına kadar,sağlık hizmeti ve özel eğitim bu eğitimi ,milli eğitim,üniversite anlaşarak özel okul olarak hizmet verdirilebilir geri kalan arazide tarım,hayvancılık,kümes hayvanları kulübün doğal beslenme hizmetleri sağlanır Burda'da alt yapı gençlerden yararlanılır bu tesis bitene kadar eski tesisde çalışmalar sürer burasıda satılarak kulübün kasası rahatlatılır.Bacasız fabrika üretmeye başlar.kurallara,yasalarda otutturunca sistemi birdaha

0 0 Cevap Yaz
EsEsliii 10 Nisan 2020 12:59

Başkan sahalarda akredite kartlarını takip kasıla kasıla geziyorsaniz, medya önünde reklam yapıp boy gosteriyorsaniz kaymağını yiyorsaniz bu dosyaları halletmek ve para bulmakta sizin goreviniz. Ben çıkmıyorum basın önüne ben akredite kartını boynuma takip kasila kasıla hava atmıyorum. Para bulmak dosyaları halletmek senin ve yönetiminin görevi. Genel kurulda yapacağız edeceğiz diyerek geldiniz. Yapamiyorsunuz madem İstifa edin. Başkan sizb Balataci dükkanına oyuncakçı oyuncakçı dükkanına turizmci mekanına medyacida sitesine herkes kendi yerine gitsin. Kısacası istifa edip elinizi ayağınızı eskisehirspordan çekiniz. Takımı dusurdunuz eksi puanları aldiriyorsunuz. Yeter artık.

1 6 Cevap Yaz
taraftar 10 Nisan 2020 10:42

taraftar enseyi karartmasın, jesseyi bedava göndererek mükemmel bir hamle yaptık, hala farkında değilsiniz. sissoko da aynı şekilde. ayrıca mustafa özere de teklifler gelebilir. fenerbahçe ile ismi geçiyor. olumsuz olumsuz yorum yazmayın, bütün maçları kazanır, bolu adana osmanlı bütün maçlarını kaybeder, boffin ve pintonun istediği paralar ödenir (ki şehir kenetlendi dikkat ederseniz) ise playoff zorlarız. ondan sonra bir dükkan daha açıp eski başkanları açılışa davet edebiliriz.

0 10 Cevap Yaz
Ya bi bırak git 9 Nisan 2020 18:28

Sana arabanın freni bile teslim edilmez araba kaza yapar

1 8 Cevap Yaz
Hasan 9 Nisan 2020 18:09

Arkadaşlar her meslek kutsaldır.Meslekler üzerinden yorum yapılmamalı.

2 3 Cevap Yaz
Hakan 9 Nisan 2020 18:08

Korona Virus biter...EsEs'in borcu bitmez........Bilinen 200 milyon borç..EsEs başkanlar borçlar konusunda bile yalan söylediler.15 milyon dediler 60 milyon çıktı. 90 dediler 200 milyon çıktı.Öde öde bitmez ..gelir yok ki.

0 2 Cevap Yaz
Esesliiii 9 Nisan 2020 16:54

Başkan hiçbir yönetim sizin kadar aciz olmamisti. Eskisehirsporun markasını gerek icratinizla gerekse davranislarinizla ayaklar altına aldiniz. Kuculme reform diyerek taraftarı aldarip binbir güçlükle transfer ettiğimiz topculara para odemeyerek gönderdiniz. Sonra şansa alinan birkaç maç sonradan kaybedilen maçlar elinizde kalan topcularin piranaliktan lepitese dönusmesi sonucunda takımı düşürdünuz. Dosyalar için 2 ay süre istediniz. Zaman geçtiği halde dosyaları halledemediniz. Sizin gücünüz topculari gondermeye ve tesislerde gecelerini gündüzüne katan zavallı tesis çalışanlarinin isine son verip onların yerine yandaslarinizi kulübe doldurmaya yetti. Şimdide para yok diye ağlıyorsunuz. Kulüpteki medya calisanlarindan ,Kulüp müdürüne, yönetiminden başkanına kadar akredite kartlarını takip maçlarda kasıla kasıla hava atmasını biliyorsunuz. Kısacası başkan Bomba elinizde patladı. İstifa edin gidin. Tek çıkar yolunuz bu....

0 6 Cevap Yaz
Kadir 9 Nisan 2020 15:10

Birileri hesapsız -kitapsız borçlansın...kulubü batırsın..birileri çıksın ödesin....Kimden nasıl bir mucize bekliyorlar.

0 2 Cevap Yaz
pompeo 9 Nisan 2020 13:31

Osman T. .. armanin haklarini da alip ... dogru hamleler yaparsa ... Eskisehirspor A.S. yi kurar ... bi allahin kulu da karsi cikamaz ..

2 4 Cevap Yaz
pompeo 9 Nisan 2020 13:28

berberrr ... bi aclik grevi daha baslat kardesim ... kulüp yok olucak bak ...

0 4 Cevap Yaz
Oğuz 9 Nisan 2020 11:39

Haliller, Mesutlar şöhret yapmış, Boffinler, Pintolar milyonlar kazanmış..Gariban tarafatar para verip bilet almış,yememi içmemiş bağış yapmış....Günümüz futbol OYUNU....Bu artık böyle gitmemeli..

2 14 Cevap Yaz
pompeo 9 Nisan 2020 11:29

acizlige bak yaa ... stadyumun catisina cikip intihar sov yapin bari ... ya da kendinizi hizli tren raylarina kelepcelegin ... belki bi para veren cikar ...

0 6 Cevap Yaz
Selçuk Kaya 9 Nisan 2020 10:34

Ödeme yapmayın bulsanizda parayı ödemeyin.

0 8 Cevap Yaz
esesli 9 Nisan 2020 10:02

futbolda parada herşeye çözüm olamıyor. Bakın Trabzonspora başkanı para babası değil iyi yönetiyor, bakın gs a onun başkanı avukat ama gayet iyi yönetiyor. Birde fenerbahçeye bak türkiyenin en büyük holding sahibi külübe para basıyor nedice yok iki yıldır. Futbol yönetme kabilyet işi orası kurtlar sofrası, mali konulardan uzak tutup Halil başkan yapacaksın onların dilinden o anlıyor çünkü, yoksa iyi niyetli olunca işler yürümüyor beni onu bilir onu söylerim.

3 4 Cevap Yaz
Selim 9 Nisan 2020 09:58

Sizin yönetime gelmeniz zaten Es Es için mucize.

1 10 Cevap Yaz
Nicola 9 Nisan 2020 09:28

Eskişehirspor malesef tarih sayfalarına gömülüyor.. Kocaelispor, Sakaryaspor, Karşıyaka, Göztepe (asıl Göztepe), Gaziantepspor, Karabükspor, Orduspor, Manisaspor Mersin İdman Y. gibi kulüplerin düşerken Euro veya dolar bazında söylüyorum, borçları bizim borcumuzun 7'de veya 8'de biri idi.. Malesef hiçbiri tutunamadı.. Varın siz düşünün o tutunamayan kulüplerin borçlarının 7-8 katıyla biz tutunabilir miyiz? Bilinçli olarak kulübün fişi çekildi.. 2 seneye kepenkler kapanır.. Ruhuna fatiha..

0 14 Cevap Yaz
selçuk 9 Nisan 2020 09:06

ya kardeşim madem ki paranız pulunuz yoktu, sorunları çözemeyecektiniz… neden geldiniz yönetime.. osman taş başkan olarak kalsaydı keşke.. zaten o küme düşürecekti takımı. siz küme düşürdünüz ne farkeder.. parası olan, borçları ödeyeceğiz transfer yasağını kaldıracağız diyen bir oluşum vardı. onlara neden şans verilmedi.

1 17 Cevap Yaz
Akın Türk 9 Nisan 2020 08:32

Ödemeyin para falan, transfer olurken alacaklarından vazgeç denseydi ya seve,seve yapardı gidemem kalırım korkusuyla, piyasam düşer korkusuyla tıpış tıpış imzalayacaktı. Hiç akıllı adam yok muş arkadaş bu kulüpte....

5 5 Cevap Yaz
furemen 8 Nisan 2020 22:36

Başlık iyiymiş..!!!Biz 4 senedir mucize bekliyoruz ama olmuyor olmayacak da...Madem mucizeler bekleyeceklerdi niye yönetime talip oldular?

0 11 Cevap Yaz
Sıtkı Sıyrılmış 8 Nisan 2020 22:23

Bu konuda yazacak o kadar çok şey var ki,ama yazsamda editör yayımlamıyor,tek üzüldüğüm taraftar, onun dışında ne frenci ne oyuncakçı ne kebapçı ne eski turizmci ne berber ne meclis üyesi ne de sayamadığım bu takımın ipini çekenlerin umurunda değil onlar yalnız kendi çıkarları bittiği İçin üzülüyorlar

0 13 Cevap Yaz
ss

Sıtkı Hocam, mevzu Eskişehirspor iken neden sürekli eleştiri yapacağınız kişilerin meslekleri ile ilgileniyorsunuz anlamış değilim.. Eskişehirspor başkanı, yöneticisi vs. herhangi bir mesleğe sahip olabilir önemli değil sadece dürüst, adam gibi adam olsun yeter.. Sürekli meslekler üzerinden birilerini yermeye çalışmak doğru değil kanımca.. Sağlıcakla kalın..

10 6
De Yürü Git 8 Nisan 2020 21:50

Eskişehirsporun başına gelen bir kabus gibisin tatar, amigolarınla beraber istifa et.

0 15 Cevap Yaz
------ 8 Nisan 2020 21:38

Mucize olmaz...Bunlar taraftarı soğutma taktikleri ..alıştıra alıştıra gidiyorlar. EsEs bir alt lige zaten düştü.transer yasağı da zaten geldi.Seneye Beyaz gruptayız.

0 8 Cevap Yaz
serdar 8 Nisan 2020 19:43

Bu borç ödenmez.Ödenmiyeceği gibi katlıyor.Alt liglerden yeni takım kurulmalı.eskişehirspor kapansın kimse borcunu alamasın yada eski yöneticiler yani suçlular ödesin.Eskişehir26spor adıyla yeniden doğalım

6 3 Cevap Yaz
Yorumcu.. 8 Nisan 2020 18:51

Boşuna uğraşmasınlar ,bir şekilde öyle veya böyle düştük... mucizeye gerek yok! Hazırlıkları artık 2. Veya 3.lige yapılmalı..Aci ama gerçek bu...

0 5 Cevap Yaz
İlyas 8 Nisan 2020 18:09

Virüse bir hafta sonra çare bulunacak gibi bir şey.Zor dostum Zor.😞😞♥️😂

0 6 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat