alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor yönetimi kadroyu korumak istiyor

Videoyu Aç Eskişehirspor yönetimi kadroyu korumak istiyor
A
a

Eskişehirspor'un yeni sezonu için kolları sıvayan Başkan Mustafa Akgören sözleşmesi bitecek olan oyuncular ile tek tek masaya oturuyor

Eskişehirspor haberi: Eskişehirspor'un yeni sezonu için kolları sıvayan Başkan Mustafa Akgören ve yöneticiler iç transferde sözleşmesi bitecek olan oyuncular ile tek tek masaya oturdu. 3 gündür süren görüşmelerde, 2 sezondur fedakarca formayı terleten oyuncuların büyük bölümü geçtiğimiz sezonlardan kalan paralarını istediği öğrenildi.
2 dönem transfer yasağı olduğu için mevcut oyuncularının hepsini kadroda tutmak isteyen yönetim  önümüzdeki günlerde bir görüşme daha yaparak teklifi kabul eden futbolculara imza attıracak. 
İstikbal Gazetesi'nin haberine göre, bazı oyuncular da Süper Lig ekiplerini hedefliyor. Yönetim ise oyunculara Süper Lig ekiplerinden teklif gelirse önlerini açacak ve talip olan takımlar ile masaya oturacak.

KARAR VERECEKLER
Dün izin yapan oyuncular bugün ve yarın yönetime kararlarını bildirecek. Bir çok oyuncunun menajeri ile temas halinde olduğu ve yönetimin yaptığı teklifi menajerlerine ilettiği öğrenildi. Eskişehirspor’un şartlarını kabul edecek olan futbolcular ile önümüzdeki günlerde yeni sözleşme imzalanacak. 

 
1000
icon
ess 3 Haziran 2020 18:03

YENİ PAROLAMIZ: yetmez ama evet, düştük ama yetmez.

0 0 Cevap Yaz
Davut 3 Haziran 2020 12:51

Eski yönetimlere,EsEs soğana çevirenlere, DAHA FAZLASINI YAZAMIYORUZ....YUH OLSUN SİZLERE..Hani nerdesiniz.Çıkın girdiğiniz deliklerden.Demirelvari burnunuzu dike konuşuyordunuz.Kulubu borç batağına sokmayın diyenlere aldırmıyordunuz.Nerdesiniz.Para olsa birbirinize eze eze koşarsınız.

0 0 Cevap Yaz
2626Es 3 Haziran 2020 12:47

Son 10-15 yılın gelir giderini madde madde kalem kalem açıklayan bir yönetim çıkmadı.Neden açıklayamıyorlar.Kimseye hırsız demiyoruz.Sadece Alperin satışı 55 milyon getirmiş.Kulubün daha pek çok geliri vardı.Yetmemiş 200 milyon borç kalmış.Sorgulamak gerekmez mi.Kimse suçlu aramıyor.ama gelir gider neden açıklanmıyor.Nerelere para harçanmış Nerelerden para gelmiş 200 milyon borç nasıl oluşmuş merak ediliyor...Borç bitmiyor azalmıyor ,artıyor..3-5 milyon için takım küme düşürülüyor.Bu taraftara yazık değil mi.Merak etmeyın EsEs taraftarı kulubünden vazgeçmez.Yeterki korkusuz iş bilen yönetim olsun..

0 0 Cevap Yaz
korhancan 3 Haziran 2020 12:31

Mevcut yönetim kulübü yönetmeye veya idare etmeye değil tamamen reklama gelmişler.Elbet bu reklam bitecek.

0 4 Cevap Yaz
Yeni takım şart 3 Haziran 2020 12:26

Bizimi çok şey bekliyoruz bu takımdan. Şehirmi küçüldü takımmı küçüldü taraftarmı azaldı ne oldu bilmiyorum. Ama bildiğim şey şu seneye oynatacak adam bulamıcaklar. Düşmemeye oynarız gene. En az 5 yıl daha sürer bu iş. 5 yıl sonra ya borçlar biter yada eski yönetimlerin 10 yıl olan sorumlulukları biter o zaman bu iş çözülür. Kurun yeni takımı ugraşmayalım artık bitsin bu eziyet.

1 0 Cevap Yaz
selçuk 3 Haziran 2020 09:53

eski başkanların yaptıklarını araştıracaklar, klubun tüm defterlerini karıştıracaklar diye ve buna engel olmak adına hiç aklında bile yokken, kratavat dahi takmadan kongre salonuna giden şu anki başkan ve yönetimi….. madem paranız pulunuz yoktu, bu sorunları çözemeyecektiniz neden başkan oldunuz.? sebebini yukarıda yazdım. istifa edin, klubu kayyuma devredin. Sİnan Özeçoğlu ve Kaan Ay başkan gibi icraat yapabilen kişileri klupten soğuttunuz.

0 10 Cevap Yaz
pompeo

iste bütün meselenin özeti bu ...

0 1
Eseesliiiiii 3 Haziran 2020 09:18

Ey yönetim Elinizde kalan 3-5 oyuncuyu da odeme yapmayip tutamayıp gönderin. Sonra Seneye hocanizla bilrikte baskan yönetim kurulunuz sahaya çıkıp oynarsınız. Yazık çok yazık. İş bilmezliginizle Koca EsEsi hangi durumlara dusurdunuz. Yapamadiniz bari istifa edin belki istifa etmeyi becerirsiniz. Ama sizde istifa etmeyede yürek yok.

1 8 Cevap Yaz
ahmet cengiz 3 Haziran 2020 09:05

takımın durumunu en iyi futbolcular biliyor.onları futbolcu yapan eskişehirspora para kazandırmadan gitmeleri etik olmayacaktır.elbette eskişehirsporda gitmek isteyeni zorla tutmayacaktır.3 yada 5 futbolcu satılıp mevcut kadronun ödemeleri yapılacaktır.

4 4 Cevap Yaz
Ülkü Hoca 3 Haziran 2020 08:52

Başkan takımın içini tamamen boşaltmadan bırakmam diyor. Asgari ücrete talim eden oyuncularla devam ederiz artık.

1 5 Cevap Yaz
Hâle bak 3 Haziran 2020 08:37

Kendileri çıkar oynarlar nolcakki tulun kalede Baskan defansta. Nede olsa atıp tutmada başarılılar..

1 6 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat