alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor yöneticisinden çok sert açıklama

Videoyu Aç Eskişehirspor yöneticisinden çok sert açıklama
A
a

Eskişehirspor'a kulüp lisansı için gerekli şartları oluşturamamasının ardından verilen -3 puan cezası camiayı sarstı. 

Eskişehirspor yöneticilerinden Selim Demircioğlu Eskişehirspor'un aldığı -3 puan cezası sonrasında çok sert bir açıklama yaptı. Demircioğlu istifa etmeyi düşündüğünü ifade ederek, "An itibarı ile istifa etmiş sayın. Noterden de gereğini yapacağım" dedi.  

İşte o açıklama: 

"Yüzlerce Eskişehirsporlu renkdaşıma anlatıyordum, benim için yönetim o gün sona ermişti fakat bir ihtimal lisans işine yoğunlaşır çözebiliriz sonra tribünlere yerimize geçeriz dedim, onu da beceremedik. Çok yukarıdan bir talimat gelmez ise -3 puan daha haneye yazıldı. 

An itibarı ile istifa etmiş sayın. Noterden de gereğini yapacağım. Isimler bugün yarın gündeme düşer... 

Lisans için ikiletmeden imza verenlerden Allah binlerce kez razı olsun. Biraz ısrarla verenlerden de Allah razı olsun. Rica minnet yalvar yakar verenlere de teşekkürler. Para almadan vermem diyenler bilsinler ki böyle giderse diğer alacaklılar ile beraber alacakları heba olacak. 

Kimisinin helali olan bu alacaklar kağıt üstünde kalacak. En büyük sebep sistem ve geçmiş yönetimlerle futbol camiasının yalan dolan dalavere uygulamaları. 
Kimseye para vermiyoruz diyerek insanlar kandırılıp sonra son anda bazılarına ödemeler yapılmış. Artık inanan sayısı az. Güven tamamen bitmiş. Haziran sonu başladığımız çalışmalarda herkese bir bir izah edildi. 

Ama inanmayanlar yada inansalarda umursamayanlar oldu. Umursamayanlar kin dolu, ölsem vazgeçmem diyen var... 

Para ile dürüstce lisans almak bana göre min. %10 versek 6 milyondan başlar. Para verilir di ama kimlere... 

1.800TL alacağı olandan 10-20 bin alacağı olanlar ve bazı resmi masraflara... Bu da 300 ila 500bin TL civarı... 

Bunlar mecbur ödenmeli. Ama yetmiyordu. Inat eden dosyalara ödeme yapmaya başlarsanız milyonlara doğru yürür bu iş. Anca yalan söyleyip son kalan 5-10 kişiye kısmı ödeme ile belki alınırdı lisans yine. Birazda sahtekarlık... 

Ama o zaman ne farkımız kalacak diğerlerinden. Ben yapamam af ola... 

Zaten o yüzden bu hale gelmişiz. Gücüm olsa tüm futbol camiasının gerçek yüzünü ortaya koyardım. Ama ancak cirimim kadar yer yakarım... 

Ama gelecek günler haftalar ve aylarda söyleyeceğim çok şey olacak. Umarım camiamıza faydalı olur. Bu vesile ile başarısızlıklarım için af diler herşeye rağmen Ocak ayından bu yana gururla bu görevlerde yer aldığımı belirtmek isterim. Keşkelerim var ama pişmanlık yok. Helal edeceğim birşey yok hizmet Eskişehirspora yapıldı. Bana şahsıma hakkı geçen oldu ise helal etsin lütfen... 

Ama pes etmedim bilesiniz gerek tribünde gerekse her platformda mücadeleye devam edeceğim. Dostlar ile omuz omuza verecek iç ve dış düşmanlar ile savaşağım. 

Toprağa düşene kadar...
1000
icon
Eses1 22 Eylül 2019 10:20

Eses e yapacağın iyilik ve hizmet cık açıkla nelet olmuş neler oluyor.

0 0 Cevap Yaz
Taraftar 21 Eylül 2019 15:37

Osman bey hayırlı uğurlu olsun üç puan daha gitti daha ne kadar başkanlıktan kalican daha evvel senikimse tanımıyordu şimdi meşhur oldun camiaya hayırlı olsun

1 3 Cevap Yaz
Eses26 21 Eylül 2019 13:23

Artık nöbetçi noterlerde var bilginize

0 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Önder Dil
Önder Dil