alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor yıkılmaz!

Videoyu Aç Eskişehirspor yıkılmaz!
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer açıklamalarda bulundu.  Eskişehirspor’un her zaman ayakta kalacağını söyleyen Özer, “Bu kulübün hiçbir zaman yıkılmayacağını düşünüyorum. Çünkü kendisine sonsuz bir sevgiyle bağlı olan bir nesil var ve bu nesil yeni nesiller yetiştirmeye devam ediyor” dedi

Eskişehirspor haberi: Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer kulübün durumu, kalan maçlar ve sporcuları ile ilgili açıklamalarda bulundu.  Eskişehirspor’un her zaman ayakta kalacağını söyleyen Özer, “Bu kulübün hiçbir zaman yıkılmayacağını düşünüyorum. Çünkü kendisine sonsuz bir sevgiyle bağlı olan bir nesil var ve bu nesil yeni nesiller yetiştirmeye devam ediyor” dedi.

Zorlu bir fikstürümüz var

Eskişehirspor'un ligde kalan 6 haftası hakkında konuşan Özer, “Biz kalan maçlarda elimizdeki kadroyla, var olan gücümüzle sahada olacağız. Mevcut durum ve kararlar ne olursa olsun, bizler sahada her zamanki mücadelemizi vererek, takımımızı bulunduğu durumdan kurtarmak için çaba sarf edeceğiz. Tabii ki verilen zorunlu ara sonrası zorlu bir fikstür bizi bekliyor gibi gözükebilir, ama unutmamalıyız ki bu ara sadece bizi değil tüm takımları etkiledi” ifadelerine yer verdi.

Çok iyi çocuklarımız var

Genç futbolcularla ile ilgili konuşan Özer, “Bu takım yöneticisinden, futbolcusuna, personeline kadar bir bütün. Biz bu bütünlüğü başarabilirsek hedeflediğimiz başarıları görebiliriz. Ancak genç oyuncularımız geleceğimiz ve hepsi ayrı ayrı birbirinden değerli. Eskişehirspor'a ve Türk futboluna fayda sağlayacak isimler olduklarını düşünüyorum. Salgın nedeniyle bildiğiniz üzere akademi ligleri durmuş durumda. Antrenörleri çocuklarımızı hazır tutmaya devam ediyor. Oradan çıkacağına inandığım, geleceğimiz olabilecek çok iyi çocuklarımız var” dedi.

Uzun vadede şaşma olur

Antrenör değişiklikleri ilgili soruya cevap veren Özer, “İlk vadede yeni bir kan değişikliği olarak gözükür. Bir takım her an oyuncularını değiştiremez ve antrenör değişikliğiyle yeni bir canlanma hedeflenir. Yalnız bunun sıkça yapılması uzun vadede getirilen hedeflerde şaşma yaratacaktır. Biz buraya uzun vadede genç futbolcular yetiştirmek ve üreten, başarılı bir kulüp yaratmak amacıyla geldik. Hedefimiz doğrultusunda kayma olmadan çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Bize söz düşmüyor

Liglerin yeniden başlamasıyla ilgili çekincelerinin olduğunu söyleyen Özer, “Böyle sıkıntılı bir süreçte liglerin oynatılmaması gerekiyordu. İşin ekonomik kısmında biz saha kenarındakilere pek söz düşmüyor. Maç öncesinde bir kulüpten pozitif vaka çıkarsa, diğerlerinin karantinaya alınması gerekecek. Bu dönemde maçlar nasıl oynatılacak? Galiba birçok sorunun cevabını yaşayarak öğreneceğiz.

Kulübü ayakta tutmak istiyoruz

Hedefleri hakkında konuşan Özer, “Hedefimiz öncelikli olarak, Türkiye'de sporun en büyük markalarından olan ve bir şehrin sevdası haline gelmiş Eskişehirspor'u ayakta, dimdik, gelecek için umut vadeden, genç kadroya sahip ve sürekli genç oyuncular yetiştiren bir kulüp haline yeniden getirebilmek” dedi.

Örnek bir taraftar

Taraftar hakkında da konuşan Özer, şunları söyledi, “Tarihinde her zaman olduğu gibi tüm spor camialarına her anlamda örnek teşkil eden bir taraftarımız var. Bu kulübün hiçbir zaman yıkılmayacağını düşünüyorum. Çünkü kendisine sonsuz bir sevgiyle bağlı olan bir nesil var ve bu nesil yeni nesiller yetiştirmeye devam ediyor.”

 

Kaynak : Anadolu Gazetesi - Ahmet Deniz Canoruç
1000
icon
Sanayi 2626 2 Haziran 2020 16:58

Yikilmazdida. Maalesef siz ve yönetim Elele vererek koca çınarı yiktiniz. Eğer kulübün marka değeri olursa hedefi olursa alttan yetişen neslin hedefi olur. Siz ve yönetim hala kendi basarisizliginizi örtmeye çalışıyorsunuz. Yani kisacasi siz ve yönetim havanda su dögüyorsunuz. En az sizler kadar iyi kotu bizlerin de futbol bilgisi var. Bizleri cahil yerine koymayın. Ayakta uyutmaya çalışmayin. Her başarısızlıkta gündem degistirmek için siz ve yonetiminiz aciklmalar yapıyor. Nereye kadar .. istifa etmek en mantıklısı....

0 5 Cevap Yaz
Eses2626 2 Haziran 2020 15:14

Başkan hayal satmayı bırak. Gerçeklerle yuzles. Senin ve yönetiminin Basarisizliginizi bu söylemlerle kapatamazsin.

0 6 Cevap Yaz
bilek26 2 Haziran 2020 10:59

Demekki yıkılmak üzere taraftarlar şimdiden alıştırılıyor ben bu yazıyı böyle okuyorum çünkü medyada bu tür haberler devamında o kötü olayın yaşandığını bize öğretti. -6 gelebilir hazır olun geldi lisans alınmayabilir alınmadı küme düşebiliriz amatöre düşebiliriz daha daha daha hepsini gerçekleştiriyorlar. Maksat taraftarı bu fikre yani yıkılacağımıza alıştırmak yani bu olabilir, şok yaşamayın diye bir algı olma ihtimali çok çok çok yüksek. Bu yönetime ve teknik heyete hiç güvenmiyorum artık derhal istifa etmeliler. KAZIM BAŞKAN SEN DE UYUMA; dünkü sakatlanan futbolcular haberi de bunun habercisi gibiymiş demek ki . Eskişehirsporu şu yönetimden bir an evvel kurtarın yoksa YIKACAKLAR.

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat