alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor’un soyulacak parası kalmadı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor’un soyulacak parası kalmadı!
A
a

Eskişehirspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şimşek, İkinci Başkan Erkan Koca ve yakın zamanda futbolu bırakan takım kaptanı Sezgin Coşkun, Kariyer Günleri çerçevesinde lise öğrencileriyle bir araya gelerek soruları yanıtladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Özel Eskişehir Birey Koleji ziyaretinde lise öğrencileriyle bir araya gelen kulüp başkanları ve kaptan hem kendilerinden bahsetti hem de öğrencileri sorularını yanıtladı. Okulun konferans salonunda gerçekleşen buluşmada duygu yüklü anlar yaşandı. Sezgin Coşkun, salona girdiği esnada öğrenciler tarafından Eskişehirspor Marşı ve tezahüratlarla karşılandı. Öğrencilerin neşesini gören kaptanın gözleri yaşardı. Etkinlikte Başkan Mehmet Şimşek’in esprili tutumu ise öğrencilere keyifli vakit geçirtti.

Yasa pek bizi ilgilendirmiyor
Etkinlikte bir öğrencinin spor yasasıyla ilgili soru yöneltmesi üzerine cevap veren Eskişehirspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şimşek, “Spor yasası kulübe daha dün geldi. Dün biraz bakalım dedik, okuduk. Kulübümüzün menfaatlerine uygun olan ve olmayan şeyler var. Tabii burada riskli maddeler de var, ama daha çok taze. Ne olduğunu kimse bilmiyor. Spor avukatlarının bile daha inceleme şansı olmadı. Neyi engeller? Artık kulüpleri soyan yönetici ve başkanları engeller. Bizim de zaten ne soyulacak paramız kaldı, ne de soyacak bir şeyimiz. Bizi pek ilgilendirmiyor gibi görünüyor” şeklinde konuştu.

Coşkun’dan tavsiyeler
Öğrencilerin yoğun ilgiyle karşıladığı kaptan Sezgin Coşkun meslek hayatından bahsetti. Öğrencilere tavsiyede bulunan Coşkun, “2-3 gün önce çok duygusal anlar yaşamıştım. Burada da aynı duyguları yaşıyorum. Gencecik arkadaşları görüyorum ve Eskişehirspor’u yaşatacak olan budur diye düşünüyorum. Ben futbolda amatör lig, süper lig kısacası her aşamayı gördüm. Burada en önemli nokta, iş arkadaşlarınıza saygı ve çok çalışmak. Hangi işi yaparsanız yapın bunları yaparsanız eminim ki başarılı olabileceksinizdir. Talep etmek, saygı göstermek ve çalışmak bu işin temelinden geçiyor. Ben de profesyonel hayatım boyunca bunlara dikkat ettim. Bir şekilde de karşılığını aldım diyebilirim” dedi.
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon
Yalan mı 28 Nisan 2022 22:20

EsEs küme düşürüldü.BAŞKA ŞEHİRLERİN ATANMIŞLARI SEÇİLMİŞLERİ DEVLETİN BÜTÜN İMKANLARINI ŞEHİRLERİNİN TAKIMLARI İÇİN KULLANDILAR.ÖRNEK TRABZONSPOR .bATMIŞTI.BİR GECEDE BORÇLARI ÖDENDİ. ERTESİ SENE SÜPER LİGDE ŞAMPİYON YAPILDI..EsEs 2 ligde bile resmen doğrandı..Küme düşürüldü.Transfer tahtasını malum çevreler açtırmadı.Bütün Türkiye biliyor.

0 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir