alexa

Eskişehirspor'un rakibi Elazığspor'da büyük kriz

Videoyu Aç Eskişehirspor'un rakibi Elazığspor'da büyük kriz
A
a

Eskişehirspor'un bu haftaki rakibi Birevim Elazığspor'da büyük umutlarla transfer edilen Muhammet İldiz, Antalya’da izinsiz olarak kampı terk etti. Elazığspor yönetimi İldiz için noter tespiti yaptırdı. 

Eskişehirspor'un rakibinde kriz çıktı. Ara Transfer Dönemi’nde Giresunspor’dan transfer edilen ve Bordo-Beyazlı Formayla 3 maça çıkan 27 yaşındaki gurbetçi oyuncu Muhammet İldiz’in, özel sorunları ve maddi sıkıntıları nedeniyle Elazığspor’dan ayrıldığı ortaya çıktı. 

Liglere verilen milli arada Antalya’da yapılan kampta Muhammed İldiz’in Başkan Selçuk Öztürk ve Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar’la görüşerek sorunlarını ve sıkıntılarını iletip para konusunda destek istedi. Çözüm arayışları devam ederken, Muhammet İldiz, eşyalarını toplayarak kamptan izinsiz olarak ayrılıp ailesinin yanına gitti. 

Bu gelişmelerin ardından Elazığspor yönetimi, Muhammet İldiz’in kampı izinsiz terk etmesinin ardından bu oyuncunun çalışmalara katılmadığını tutanaklarla tespit ettirip, haklılığını ortaya koydu. 2017-2018 Futbol Sezonu’nun Ara Transfer Dönemi’nden Gaziantepspor’dan 1,5 yıllığına transfer edilen ve Elazığspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunmasına rağmen alacakları ödenmediği için TFF’ye başvurup serbest kalan Muhammed İldiz’in yine maddi problemler nedeniyle Elazığspor serüveni 2. kez sona ermiş oldu. 

Konuyla ilgili olarak Bordo-Beyazlı Kulüp şu ana kadar henüz bir açıklama yapmadı.


 
Kaynak : Elazığ Son Haber
1000
icon
EsEs 10 Nisan 2019 23:58

Her kulubün yaşadığı artık sıradan hale gelen bir olay.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat