alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor'un kampanyası, 3 günde 10 bin fidanı geçti!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor'un kampanyası, 3 günde 10 bin fidanı geçti!
A
a

Eskişehirspor'un 28 Nisan'da Tarım ve Orman Bakanlığının onayıyla başlattığı fidan kampanyasında bağış sayısı 10 bini geçti

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un 28 Nisan'da Tarım ve Orman Bakanlığının onayıyla başlattığı fidan kampanyasında bağış sayısı 10 bini geçti.

Siyah-kırmızılı kulübün gelir elde etmek için Eskişehir Orman Müdürlüğü ile görüşüp, Tarım ve Orman Bakanlığından gerekli izinleri alarak başlattığı "Bir milyon fidan kampanyası" devam ediyor. 3 gündür "www.ofidanlaryetisecek.com" internet sitesi vasıtasıyla devam eden kampanyada bağışlanan fidan, 10 binin üzerine çıktı.

Bir fidan için 20 lira olarak belirlenen kampanya bedelinin yarısı Ormancılığı Geliştirme ve Orman Yangınları ile Mücadele Hizmetlerini Destekleme Vakfı'na (OGEM-VAK), diğer yarısı ise Eskişehirspor'a kalıyor.

"O fidanlar yetişecek" sloganıyla düzenlenen kampanya kapsamında toplanan bağışlar ile Eskişehir kent merkezi ve ilçelerinde birden fazla orman kurulması amaçlanıyor.

Öte yandan bağışçılar kampanyanın internet sitesinde isimlerini görebiliyor.

 

Ariman web reklam 2
1000
icon
Dogrucuu davut 30 Nisan 2021 19:14

Bu gubı kampanyalarda ılk günler ıvme kazanır ,daha sonra dususe geçer 1-2 ay ıcınde ne satarsanız ulaşacağınız sayı odur

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı