alexa
Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Eskişehirspor Ümit Özat ile görüştü

Videoyu Aç Eskişehirspor Ümit Özat ile görüştü
A
a

Eskişehirspor ile Ümit Özat arasındaki görüşmeden bir sonuç çıkmadı, tarafların anlaşma sağlayamadığı öğrenildi

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un, Ümit Özat ile teknik direktörlük konusundaki görüşmesinden bir sonuç çıkmadı. 
Geçen sezon Yılmaz Vural ile son haftalarda aldığı sonuçların ardından lige tutunan Eskişehirspor, kongrede tekrar başkanlığa Halil Ünal’ın seçilmesinin ardından çalışmalarına başladı. Ligin sonunda Yılmaz Vural’dan boşalan teknik direktörlük konusunda Eskişehir ekibi, geçen yıl Gençlerbirliği’ni çalıştıran Ümit Özat ile görüşmelere başlamıştı. Bugün öğle saatlerinde Vali Hanefi Demirkol Tesislerine gelen tecrübeli çalıştırıcı, yaklaşık 2 saat boyunca Başkan Ünal ile görüştü. Görüşmelerin ardından Ümit Özat’ın imza atması beklenirken, tecrübeli çalıştırıcı ise apar topar tesislerden ayrıldı. 
Ardından açıklamalarda bulunan Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, “Bir takım hangi ligdeyse şehir de o ligdedir. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz ve bayramın ardından hız kazanacağız. Hedefsiz bir Eskişehirspor düşünülemez. Bu kulübün anlı şanlı bir tarihi var. Çok büyük bir takımız ve layık olduğumuz yere döneceğiz. Bunun için de şampiyon bir kadro kuracağız. Sıfırdan elbirliği ile kadro kuracağız. Bizi şampiyon yapacak bir teknik adama ihtiyacımız var. Ümit Özat ile de görüştük. Ona da hedeflerimizden bahsettik. Diğer hocalarla da hali hazırda görüşüyoruz. Alt yapıdan oyuncularımız yetişiyor. Ligi bilen oyunculara da ihtiyacımız var. Mevcut takıma takviyeler mutlaka yapacağız. Avrupa takımları bu kente gelecek, stadımız eskiden olduğu gibi daha da şenlenecek” dedi. 

 
1000
icon
Gurbetteki ESES li 17 Haziran 2018 02:02

İyiki olmamış

0 2 Cevap Yaz
bilek26 15 Haziran 2018 15:43

eskişehirde tüh diyen var mı?

0 1 Cevap Yaz
halil ünal 15 Haziran 2018 04:14

Ümit Özat kim ? yakışıyormu hiç Eskişehirspor'a?

0 4 Cevap Yaz
Selçuk Kaya 15 Haziran 2018 00:17

Bu dediklerini yap ulen hadi

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Ahmet Ataç
Final Akademi Okulları
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel