alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2
Fashion Eskişehir masaüstü

Eskişehirspor'u yakan bireysel hatalar!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor'u yakan bireysel hatalar!
A
a

Eskişehirspor Yardımcı Antrenörü Erhan Albayrak mücadele sonrası ES TV’ye açıklamalarda bulundu. Albayrak, “Tüm rakiplerle kafa kafaya oynuyoruz. Ancak bireysel hatalar canımızı çok yakıyor” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Aytaç Ersoy’a konuşan Albayrak, “Art arda aldığımız 3 mağlubiyetten sonra Zonguldak’ta çıkışa geçmek en azından puanla dönmeyi hedefliyorduk. Çocukların da biraz moral bulmasını istiyorduk. Hassas bir takımız. Hafta içinde çok iyi çalışmıştık. Erken gol yememek istiyorduk. 1 ve 2’nci gol çok benzer. Aynı golleri yedik. Böyle benzer golleri yiyorsan demek ki bir şeyler yanlış yürüyor. Bizim takım, her zaman gol atıyor ama devamı gelmiyor” dedi.

Çok puan kazanırız
Bireysel hataların çözülmesiyle Es Es’in puan kazanacağına inandığını söyleyen Albayrak, “İkinci devre kontrollü baskı yapmak istedik. 3’üncü golden sonra artık oyundan koptuk. Biz tüm oyuncuları takıma kazandırmak istiyoruz. Eksik ve sakat oyuncularımız vardı. Güzel oynuyoruz ve rakiplere kafa tutuyoruz. Ancak bireysel hatalar bizi mağlubiyete sürüklüyor. Bireysel hataları bitirirsek Eskişehirspor çok puan kazanır. Buna inanıyoruz” dedi.
Ariman web reklam 2
1000
icon
İBRAHİM 14 Ekim 2021 15:33

BAYRAMOĞLU ORTALIKTA LEYLEK GİBİ DOLANIYOR. SEZGİN LİBERO İLERİ GİDİYOR DÖNEMİYOR. SİZ TECRÜBELİ DEDİKLERİNİZ YAŞINA GÖRE Mİ TECRÜBELİ DİYORSUNUZ. AMAÇSIZ ORTALIKTA DOLASAN TECRÜBELİ OLAMAZ. TECRÜBELİ OYUNCU RAKIBI TAKIP EDER HATALI YÖNÜNÜ GÖRÜR GENÇLERİ O TARAFA YÖNLENDİRİR. VE NETİCE ALIR. HİÇ BİR SPORTİP BAŞARISI OLMAYAN ADAM YAŞLI DİYE TECRÜBELİ OLMAZ. İSTERSENİZ 40 45 YAŞLARINDA 2 . 3 TANE ESKİ TOPCU BULUN ONLAR DAHA TECRÜBELİ OLURLAR. BENCE SEZGİN ARININ YANINDA OYNASIN 2 DEVRE BAYRAMOĞLUYLA DEĞİŞSİN.

0 3 Cevap Yaz
Kaan 13 Ekim 2021 07:39

2-3 senedir aynı hastalık devam ediyor.Defans arasına atılan her pas kalecimizle karşı karşıya gol pozisyon oluyor.

0 7 Cevap Yaz
Taraftar 12 Ekim 2021 17:29

37 yaşında defans Sezgin le çizgi defans oynatmak.çok büyük hatadır. Bir de aynı golleri üst üste yiyorsun. Suçlu kim ?

0 15 Cevap Yaz
Orhan 26 12 Ekim 2021 15:39

Hocam çok puan kazanırız derken bırakın taraftara hayal satmayı.... Önce takıma defans yapmayı ve top oynamayı öğretin

0 13 Cevap Yaz
Mahmudiyeli 12 Ekim 2021 14:59

Transfer açılmazsa elveda 2.lig diyecegiz

0 16 Cevap Yaz
Orhan 26 12 Ekim 2021 14:23

Hocam çok puan kazanırız derken bırakın taraftara hayal satmayı.....

0 11 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat