alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor'u batıran liste!

Videoyu Aç Eskişehirspor'u batıran liste!
A
a

Eskişehirspor’un FİFA’daki oyuncu dosyaları sırayı bekliyor. Elde edilen ve daha bir çok eksiği olan FİFA’daki yabancı dosyaları ise herkesi şaşırttı.

Eskişehirspor haberleri

Listede Akaminko  600 Bin Avro, Pinto 510 Bin Avro, Ben Khalifa 445 bin Avro, Boffin 438 Bin Avro ve Tanase 400 bin Avro ile Es-Es’den en çok alacağı oyuncular arasında bulunuyor. Maddi olarak büyük sıkıntı içinde olan ve iç transferde mevcut takımdaki oyunculara para ödemekte zorlanan yönetim kurulunun bu dosyalardan nasıl kurtulacağı ise merakla bekleniyor.

YANLIŞ TRANSFERLER
Eskişehirspor’un FİFA’daki oyuncu dosyaları sırayı bekliyor. Geçmiş dönemlerde yapılan yanlış transferlerin bedelini Eskişehirspor ödeyecek.  Her gelen yönetim günü kurtarmanın derdine düşerken, menajerlerin tavsiyeleri ile araştırmadan alınan futbolcular alacakları paralar için Eskişehirspor’u FİFA’ya verip alacakları için sıraya geçmiş durumda. Bu sözleşmeleri yapanların ise hiç Eskişehirspor’u ve takımın geleceğini düşünmediği bir kez daha ortaya çıktı.

LİSTE KARANLIK
İstikbal Gazetesi'nin haberine göre, elde edilen ve daha bir çok eksik olan yabancı listesi oldukça karanlık. İki kez Eskişehirspor’a gelen Akaminko  600 Bin Avro ile başı çekerken, Pinto 510 Bin Avro, Ben Khalifa 445 bin Avro, Boffin 438 Bin Avro ve Tanase 400 bin Avro ile en çok alacağı oyuncular arasında bulunuyor.


YAKLAŞIK 35 MİLYON
21 oyuncunun Eskişehirspor’dan alacağı TL olarak yaklaşık 35 milyonu buluyor. Bazıları 1 dakika bile görev almadan Eskişehirspor'u FİFA’ya şikayet ederken mevcut yönetum bu tüm dosyalar için itirazda bulunacak.

MERAK KONUSU
Kulübü yaşatmak için görev gelen Eskişehirspor yönetimi büyük bir kaos içinde kendini bulurken, mevcut takıma para bulmanın yanı sıra her gün arka arkaya gelen eski dosyalar ile de uğraş veriyor. Oldukça büyük rakamlardan oluşan oyuncu alacaklarına nasıl bir çözüm bulunacağı ise merakla bekleniyor.

TARAFTAR DA TEPKİLİ
Liste karşısında gerek yönetim gerekse taraftar büyük şok yaşadı. Özellikle taraftarlar “Eskişehirspor bu kadar kötü yönetilemez. Kim geldi ise kulübü düşünmeyip oyuncuları düşünmüş. Böyle büyük paraları hangi takım veriyor. İnsanda vicdan olur ve takımın geleceği düşünülür. Ama bu sözleşmeleri yapanlar oyunculara çalışmış. Yazıklar olsun” dedi.
1000
icon
Es26 16 Haziran 2020 10:26

Daha bunun birde yerli listesi var. Orada bu bilançonun en az yarısı kadardır. Erkan zengin,emre güral,tolga berkay dabanlı,hürriyet güçer,kıvanç karakaş aklıma gelenler. İlerisi süreç içinde başımıza bela olacak ciddi alacaklılar var. Mesela marko milinkovic,ibrahim sissoko,kamal issah bunlarında sözleşmleri büyük rakamlar. İşimiz çok çok çok zor. Bu şartlar altında eskişehirspor biraz zor yaşar

1 5 Cevap Yaz
Ülkü Hoca 15 Haziran 2020 11:44

Listede 21 oyuncu gözüküyor. Koca Eskişehir'de ve ilave olarak Türkiye'de Es Es sevdalısı 21 iş adamı yok mu. Her biri bir futbolcunun borcunu üstlense düzlüğe .çıkarız. Ciddi bir kampanya şart.

6 3 Cevap Yaz
Furkan 14 Haziran 2020 13:50

Siz şaka mısınız? Listede iyi zamanlarımızda iyi kötü zamanlarda kötü olan isimler de, yanlış transferler de mevcut. Ancak hepsi buraya yönetimler tarafından getirilmiştir. Isterseniz birde 10 senede gelen gelirleri yazın da kaç milyon TL ceplere indiğini de ögrensin bu halk varsa yoksa oyunculara sallamak menajere antrenöre sallamak 1 kez de görmedim ya 1 kez şuraya 2009 2015 arasi 2016 2020 arası olmak üzere 1. Ve 2. Lig gelirlerini bi yazın bakalim tabi buna cesaret edebilirseniz kaç para inmiş ceplere bi görsünler ama nerdeee. Ben biliyorum bilmeyen anlasın diye.

2 11 Cevap Yaz
deniz 14 Haziran 2020 12:21

1-2 sene patinaj eder bu kulüp ,ama kapatılmamalı. gençlerle devam . Bu Eskişehir de ne potansiyeller var. son 3 seneye bakın . 3 sene önce gençlerle devam kararı alınsa idi bu duruma düşülmezdi. Futbol sektöründe 4.5 Milyon Euro hiçbir şey değil. bir futbolcu yetiştirir satarsın. olay biter di. şimdi çıkmaz. Bir Dorukhan dşünün.. 2 sezon feda edilirdi şimdi rahata kavuşulurdu.Bence her sekilde mücadeleye devam.

3 0 Cevap Yaz
Çağre özeçoğlu 14 Haziran 2020 10:03

Birisi çıksın şu yeni takımı bu sezona yetiştirsin.çağre kalmadı. Bu kişi özeçoğlu olabilir. Başkanlık ona yakışıyor.

6 3 Cevap Yaz
Esesever 13 Haziran 2020 23:29

Ya arkadaş bu transferlere yetecek kadar para kasaya giriyordu. Neden ödenmedi. Ve o paralar nerede. Nerelere koydunuz o paraları. Yoksa zaten kimse Bize imza atmazdı. Ama paralar ödenmedi ve başka yerlere gitti anlaşılan.....

1 4 Cevap Yaz
pompeo 13 Haziran 2020 18:07

a .. aaaa .. nerrden cikti bu liste böyle ... yönetim adeta sokkk yasamiss ..

1 1 Cevap Yaz
Selçuk Kaya 13 Haziran 2020 17:29

Aklın yoluna gitmek lazım....Bu takımı kapatın.Bu enayi parasını olsada ödemeyin.Yeni bir takım kurup baştan başlayalım.Dernekler yasasına göre değil, Ticaret Şirketi ile yönetilen klüp olalım.O zaman güzel günler göreceğiz

2 7 Cevap Yaz
Mustafa ali 13 Haziran 2020 17:09

Ozecoglu haric digerlerinin hepsini eses sevenler saygi sevgi minnetle anacaklar hic mi vicdaniniz sizlamadi bu sozlesmelere imza atarken vicdansizlar allah sizleri bildigi gibi yapsin degil baskan uc kazi gudemezler rezil adamlar

1 13 Cevap Yaz
Çözüm kolay 13 Haziran 2020 16:39

Yapılacak belli a ş olup derhal yeni takım kurulmalı.

5 8 Cevap Yaz
Aman kapanmasın

Bizler 10 yıl amatör liğde durmaya razıyız yeterki eskişehirspor kapanmasın borçlar ödensin ömrümüz olursa görürüz inşallah süper lige çıktığını.

4 3
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat