alexa

Eskişehirspor taraftarından Kazım Kurt’a teşekkür

Videoyu Aç Eskişehirspor taraftarından Kazım Kurt’a teşekkür
A
a

Eskişehirspor Efeler Taraftar Grubu kurucusu Muharrem Sülük ve üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. 

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette, Muharrem Sülük ve Efeler Taraftar Grubu Başkan Kurt’a, Eskişehirspor’un her zaman yanında olduğu ve takıma verdiği destek için teşekkür etti. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimde Odunpazarı Belediye Başkanlığına tekrar aday olduğu için Başkan Kurt’u tebrik eden Sülük ve Efeler Taraftar Grubu üyeleri, Başkan Kurt’un her zaman yanında olduklarını söyledi. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Eskişehirspor ve Eskişehirspor taraftarına her zaman destek olacaklarını belirtti. Eskişehirspor’un önemli bir süreçten geçtiğini vurgulayan Başkan Kurt, önümüzdeki günlerde yapılacak kongreden iyi bir sonuç çıkacağına inandığını söyledi. Başkan Kurt ayrıca Eskişehirspor için herkesin bu süreçte seferber olması gerektiğini kaydetti. 
1000
icon
EsEs 11 Ocak 2019 09:03

Evet şu seçim döneminde gittiniz madem öteki parti adaylarını da ziyaret edin.EsEs partiler üstü ortak alanımız ve gururumuz olsun.

1 1 Cevap Yaz
hani bizim oyumuz es es seydi EFELER 10 Ocak 2019 15:12

HİÇ HOŞ DEGİL EFELER GURUBU BU SİYASİ OLMUYORMU!!! YARIN CIKIP AKP ADAYIDA BENDE YANINIZDAYIM DESE NE DİYECEKSİNİZ.HANİ AKP ES ES SE YARDIM EDİNCE SİYASİ OLUYOR.

4 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat