alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor taraftarına çağrı: Daha yolun başı...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor taraftarına çağrı: Daha yolun başı...
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Cem Karaca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile genç oyuncularını bu yoldan kopartılmamasını istedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bartu Göçmen'e maç sonucu destek olurken fotoğrafını da paylaşan Karaca, "Büyük Eskişehirspor taraftarı, "Biz olacağız" diyerek çıktığımız bu sezonda nasıl sevinirken tebriklerinizi kabul ettiysek, eleştirileriniz de bugün başımızın üstünde. Birbirinden genç, birbirinden iyi niyetli çocuklarımızla, işlerinden ailelerinden vakit ayırıp bizi her şeyin önüne koyan yönetimimizle hedefimiz için yürümeye devam ediyoruz. Sizden ricam bu takımın başındaki kişi ve tüm sorumluluğun sahibi olarak; şuan henüz yolun başında olan gençlerimizi bu yoldan koparmayalım. Biz günün sonunda mutlu olacaksak hep birlikte gösterdiğimiz sabır ve azimle bunu başaracağız. Böyle bir hezimeti yeniden yaşatmamak için var gücümüzle çalışacağız. Gösterdiğiniz müthiş destek için yeniden tüm kalbimle teşekkür ederim" dedi.
Ariman web reklam 2
1000
icon
DikDurus 28 Eylül 2021 06:25

Neden hep sabreden taraftar oluyo

0 3 Cevap Yaz
pompeo

yönetimde söz sahibi olmadiklari icin ....

0 2
Esesli Ali 27 Eylül 2021 21:18

Bir spor kulübünde başarı ölçütü nedir? Reklamlardan localardan ve bagışlardan gelen paralarla dosya kapatmak mı ? Bunları yapmak için baskan olmaya gerek yok. Hesap kitap yapmasını bilen biride yapar. Asıl başarı Sportif başarıdır. Buda bilinçli yönetimlerle olur. Toplama yönetimle degil. Bir kasaba takımı gelip bize burada plaka yazdırıyorsa sözün bittiği yerdir. ne gençlerden ne yönetimden bahsedebilirsiniz.

1 8 Cevap Yaz
Kaan 27 Eylül 2021 16:46

Defası bir tarafa bırakıp gol atmaya gidilir mi.Önce 1 puanı garanti edeceksin.Sonra 3 puanı.

0 9 Cevap Yaz
Zippo 27 Eylül 2021 15:21

Bu takıma 2 tane sağlam ama çok saglam stoper bı tane forvet ilk 6 dayiz

0 10 Cevap Yaz
EseseskikikieskieskiEs 27 Eylül 2021 13:48

Senden mourinho,klopp olmanı filanda beklemiyoruz zaten fark yemeden güzel sonuçlar almanı bekliyoruz.Biz taraftarlar dahil,hepimize ders olsun bu.

0 8 Cevap Yaz
EseseskikikieskieskiEs 27 Eylül 2021 13:46

Kaldı ki sen şu anda verdiğimiz sonsuz destekleri suistimal etmiş durumdasın.Madem yolun başındayız bu işler edebiyat yapmakla falan değil,icraatle oluyormuş,çabayla oluyormuş.

0 8 Cevap Yaz
EseseskikikieskieskiEs 27 Eylül 2021 13:44

Sayın CEM KARACA Hoca sen şunu hiç bilmemişsin ki galibiyetlerde sefasını süren taraftarlar cefasını çekmiyor sanıyorsun.

0 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat