alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor maçında dostlar buluşamayacak!

Videoyu Aç Eskişehirspor maçında dostlar buluşamayacak!
A
a

Eskişehirspor ve Adana Demirspor taraftarları, bugün tribündeki yerini alamayacak. Ayrıca her maç öncesi birbirlerini şehirlerinde ağırlayan ve dostluk görüntüleri sergileyen taraftarlar korona virüs nedeniyle bir araya gelemeyecek.

Eskişehirspor haberleri...

Diri açıklama yaptı
Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri de, bir açıklama yaparak, “ ADS her şehrimize geldiğinde şehrimizde farklı bir heyecan olurdu. Sanki uzun süredir görmediği akrabaları ziyarete gelmiş gibi hazırlıklar yapardık. Hem saha dışında hem de tribünlerde görsel şov hazırladık. Belki bu son karşılaşmamızdı yine bir şeyler hazırlamayı yine bu dostluğu dillere destan şekilde göstermeyi isterdik ancak nasip olmadı.”

Bir daha karşılaşamayacağız
“Hatta bu maçı kaybedersek belki de bir daha aynı ligde karşılamayacağız. Dostumuz süper lig için mücadele veriyor bizlerde kümede kalabilmek adına çırpınıyoruz. Çok zor şartlarda ve imkansızlıklar içerisinde yıllardır direniyoruz. Hem bizim için hem onlar için kritik bir viraj. İki camia da üç puanı çok istiyor. Bu maçlar gelir geçer küme düşülür çıkılır ama sonuç ne olursa olsun iki camia da birbirine saygısını korumaya devam eder. İnşallah biz düşmeyiz dostlarımız da süper lige çıkan üç takımdan biri olur. Dostluk illa yan yana diz dize olmak değildir. Asıl can cana kalp kalbe olmaktır” dedi.
1000
icon
Orhan şafak 18 Mart 2020 12:23

Malesef hatta ben bal ligine göndereceklermiş diye duydum çok üzgünüz malesef klüp bile kapatılabilirmiş çok yazık çok.😢

0 0 Cevap Yaz
DDvt 17 Mart 2020 00:36

Onlar süper lige....... biz 3.lige .....artık zor görüşürüz.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat