alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Eskişehirspor maçı öncesi Gaziantepspor'da şok karar

Videoyu Aç Eskişehirspor maçı öncesi Gaziantepspor'da şok karar
A
a

Spor Toto 1. Lig'den düşmesi kesinleşen Gaziantepspor'un teknik direktörü Faik Demir, ligin 32. haftasında iç sahadaki Eskişehirspor maçına çıkamayacak durumda olduklarını bildirdi.

Demir, yaptığı açıklamada, kulübün bu yıl çok sayıda sorun yaşadığını ancak durumun daha içler acısı hale geldiğini söyledi.

Futbolcuların yaklaşık 10 günden bu yana idman yapmadığını belirten Demir, geçen hafta deplasmandaki İstanbulspor maçına birkaç saatlik antrenmanla çıktıklarını vurguladı.

Bu hafta ise sorunların büyüyerek devam ettiğini aktaran Demir, şöyle konuştu:

"Yaklaşık 10 günden bu yana kulüpte elektrikler kesik, antrenman yapılamıyor. Şu an kulüp çalışanları da federasyonla yazışmaları dahi yapamıyor. Görünen o ki, Eskişehirspor maçına çıkamayacağız. Çünkü kulüpte elektrik yok, jeneratörümüz var ama içerisinde mazot yok. Çalışanlarımız böyle bir protesto kararı da aldı. Gerçi onları ikna edebilsek bile kulüpteki yazışmaları takip edebilecek herhangi bir imkan yok. Belki bu süre içerisinde federasyondan veya FIFA'dan yeni bir ceza da gelmiş olabilir ama ondan haberimiz yok. Özetle Gaziantepspor, Eskişehirspor maçına çıkamayacak durumda. Biz, kulüpte yemek çıkmamasına, antrenman yapamamaya, kulüpte elektriklerin olmamasına alıştık ama maça çıkamamayı kaldıramam. Çünkü Gaziantepspor benim gibi birçok kişi spor dünyasına kazandıran bir kulüp. Bu ayıp tüm Gaziantep'e yapılacak bir ayıptır."Eskişehirspor'la yapacakları maçın ligin kaderi için de çok önemli olduğunu vurgulayan Faik Demir, "Ben, kulübün maça çıkabilmesi için bireysel olarak her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım ama bireysel olarak çabam ne kadar sonuç verir bilemem. İnşallah kentimiz bu takıma sahip çıkar ve Eskişehirspor maçına çıkıp hezimete uğramadan alnımızın son damlasına kadar mücadele ederiz." ifadelerini kullandı.
 

Yılmaz Vural: Havaya girersek tokadı yeriz


 
Kaynak : Ajansspor
1000
icon
Haluk 18 Nisan 2018 23:40

Zor durumda olabilirler ama sonuna kadar çıkıp oynayacaklar.Maç çok zor geçebilir.

0 3 Cevap Yaz
Taki 18 Nisan 2018 23:38

Sakın inanmayın.Çıkıp çatır çatır oynarlar.

0 2 Cevap Yaz
kaya 18 Nisan 2018 13:12

yanlış anlama olmasın ama samsun ya da denizliden teşvik primi gelebilir belkide açıklamalar bu yüzdendir..

1 2 Cevap Yaz
Kadir 18 Nisan 2018 12:22

birileri çıkıp bunlara Eskişehir i yenmeleri için teşvik primi bile önerebilir..

1 4 Cevap Yaz
Kadir 18 Nisan 2018 12:21

inanmayalım ve bu maça çok sıkı hazırlanalım..

1 3 Cevap Yaz
Es es

Yirtinsanizda istediğiniz kadar pirimde alsanız farkdan. Kurtuluş yok es es

0 3
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat