alexa

Eskişehirspor Kongresi'nde gerginlikler bitmedi!

Videoyu Aç Eskişehirspor Kongresi'nde gerginlikler bitmedi!
A
a

Eskişehirspor'un dün gerçekleştirdiği kongreye gerginlikler damga vurdu. Önce Delege Erdin Gündüz, ardından Eskişehirspor'un efsane isimlerinden Vahap Özbayer, en son da Delege Uğraş Erkayman Halil Ünal'ı bombaladı, ipler gerildi. Halil Ünal üç isme de büyük tepki göstererek yanıt verdi

Kongrenin sonlarına doğru bir gerginlik daha yaşandı. Halil Ünal ile Delege Uğraş Erkayman arasında ipler bir anda gerildi. Erkayman söz hakkı isteyerek kürsüye çıktı. 13 milyon TL para veren Sinan Özeçoğlu’nun da eleştirildiğine dikkat çeken Erkayman, “4 aylık başkansın dendi ve şu an Özeçoğlu salonda yok. Bilançoya baktım 2 milyon 390 bin TL size ödenen bir para var. Kulübün bu kadar aciliyet durumu varken niçin verdiğiniz paranızı aldınız. 3 milyon TL para ile Ocak ayında transferin açılabileceği söyleniyor. Bu parayı tekrar Eskişehirspor’a verebilirsiniz. Siz o parayı geri koyun kalan 600 bini şehir bir şekilde bulur. Açalım o zaman transferi. Ayrıca yüzde 85’ini hallettik diyorsunuz. Rakam ve isimler neler bilen yok. Ayrıca size kimse gidin demiyor. Kendi kendinize kongre yapıyorsunuz” dedi. Halil Ünal bu sözlerin ardından Erkayman’a büyük epki gösterirken, takımın bu ligde bir kuruş gelirinin olmadığını belirtti.

"Kaçma Başkan, devam et!"

Eskişehirspor tarihine damga vurmuş önemli oyunculardan Vahap Özbayer de kongre salonundaydı. Söz alan Özbayer Halil Ünal’ı eleştirdi. Özbayer, “Eskişehirspor’un gelmiş olduğu bu durumdan dolayı çok üzgünüm. Halil Başkan oradan bu kadar gelecek yok buradan bir kaynağımız var diyorsun o zaman neden görevi bırakıyorsunuz. Bu borcu yapan siz, topçuyu alan siz, parayı har vurup savuran siz... Madem bu kadar takım iyi olacak neden bırakıyorsun? Kaçma gel. Kıvırmak yok Halil Başkan. Gel görevine devam et o zaman” ifadelerini kullandı. Başkan Halil Ünal ise, “Ben gecemi gündüz edeceğim, evime damıma girmeyeceğim siz gibi abiler sürekli sallayacak. Bu kulübü yönetenlerin hepsi hırsız, öyle bir şey yok! Buyrun gelin siz yapı. Lafa gelince herkes konuşuyor. Kimse destek vermiyor. Yapamayacaksanız konuşmayın” dedi. Vahap Özbayer ise salonu terk etti. 

"A4 Kağıdı ile kulüp yönetiyorsunuz!"

Başkan Halil Ünal’ın yaptığı konuşma esnasında kulüp muhasebesi hesap özetinin yer aldığı A4 kağıdını delegelere dağıttı. Bu esnada tepki gösteren Delege Erdin Gündüz, “Bir A4 kağıdıyla kulübü yönetemezsiniz” diyerek tepki gösterdi. Gündüz’ün bu tepkisine bazı delegelerden de karşı tepki geldi. Bunun üzerine Delege Gündüz, salondan ayrıldı. 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
talat erkurt fransa 4 Ocak 2019 23:01

eskisehirden ayrilali 40 yil oluyor,halil unal,ida tanimam.yalniz bu adamda bir kendini begenmislik seziyorum.biz zor gunlerin adamyiz falan gibi laflar.kongre oncesi kolay gunlermis gibi.transfer tahtasina takilacagindan bi-haber transfer yap ,hicbirini oynatama.sark kurnazligi yapip siyasi yegen transferi yap.hesap kitap bilme siyasilerden umut bekle.velhasili kelam yazikki ne yazik....

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat