alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor kayyuma doğru...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor kayyuma doğru...
A
a

Eskişehirspor'da 11 Haziran’da ara verilen kongre 28 Haziran’da kaldığı yerden devam etti. Ancak tablo yine değişmedi, Eskişehirspor’a başkan adayı çıkmadı. 12 Temmuz’a kadar ötelenen kongrede eğer yine aday çıkmazsa tüzüğe göre bir daha kongreye ara verilmeyecek ve kayyum işlemi başlayacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor kongresi 12 Temmuz’a ötelendi
Siyah Kırmızılı kulüpte 11 Haziran’da yapılan ancak başkan adayı çıkmadığı için 28 Haziran’a ötelenen seçimli genel kurul geçtiğimiz pazartesi günü yapıldı. Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kongrede tablo yine değişmedi. Sahipsiz bırakılan Eskişehirspor’a yine başkan adayı çıkmadı. Divan Kurulu son kez kongreye ara verdi ve kongreyi 12 Temmuz Pazartesi gününe öteledi.
 
Dernekler masasına göre
Bu süre zarfında Eskişehirspor’da yetkiyi eline alan divan kurulu transfer yasağını kaldırmak için yoğun mesaisine devam edecek. Transfer yasağını kaldırıp yönetim kurmak isteyenlerin önünü açmaya çalışan divan kurulu ayrıca yönetim arayışlarını da sürdürecek. Ancak Es Es’in önünde büyük bir tehlike bulunuyor. 12 Temmuz’da kaldığı yerden devam edecek olan kongrede başkan adayı çıkmazsa, dernekler masasının tüzüğüne göre kongreye bir daha ara verilemeyecek.
 
Kayyum işlemleri başlayabilir
Dernekler masasına göre iki kez ara verilen kongrede eğer yönetim oluşmazsa kayyum işlemi başlayacak. Kayyuma kalınması halinde ise Eskişehirspor kapanma noktasına gidecek. Sahipsiz bırakılan Eskişehirspor’da 12 Temmuz’da yapılacak olan kongreye kadar bir yönetimin çıkması gerekiyor.
 
Kaynak : Anadolu Gazetesi - Ahmet Deniz Canoruç
Ariman web reklam 2
1000
icon
Güleyim de boşa gitmesin 1 Temmuz 2021 11:46

Pancarı ile TIRcı ikisi birden başkan olsun

0 0 Cevap Yaz
Yeni takım şart 30 Haziran 2021 19:45

Umarım Anadolu üniversitesi 3.liğe çıkar şehrin 3.liğte takımı olması oyuncu transferi için alan açacaktır

0 0 Cevap Yaz
Acı icinde soyluyorum 30 Haziran 2021 15:28

Kayyum atansın.. Tepki gösterenler olur şimdi

0 2 Cevap Yaz
Es-es sevdalısı

Sen doğruları söylediğin için tepki gösterenler olur, yalan yanlış söylesen sıkıntı olmaz....

0 1
Es-es sevdalısı

Doğruları söylediğin için, tepki gösterenler olur. Yalan yanlış söylesen tepki göstermezler....

0 0
Burak 30 Haziran 2021 11:04

Bu aşk burada biter

0 1 Cevap Yaz
Es-es sevdalısı

Kulüp kapanırda, Eskişehirspor aşkımız bitmez....

0 1
Kartal'lı 30 Haziran 2021 10:57

Necati Ateş ile Eskişehirspor Kulübü arasında 2014 yılından bu yana süren hukuk mücadelesi nihayetinde son buldu. Yargıtay 3. Hukuk Dairesi, Ateş’in eski kulübüne açtığı 700 bin Euro’luk tazminat talebini kabul etti. Transfer yasaklarından başını kaldıramayan Eskişehirspor Kulübü de bu tarihi ceza ile ‘çıkılmaz’ bir yola girmiş oldu. (30.06.21 Hürriyet) Birisi bunun ŞAKA olduğunu söylesin.

0 10 Cevap Yaz
Yeni takım şart

Malesef doğru 700 bin euro

0 0
pompeo 30 Haziran 2021 10:37

Cesmenin basindaki laylaylomcu imza vermek yerine alacaklarinin tamamini alip gittiyse, ÖnceDümenTayfa’dan artik bir aday cikmiyorsa .. Eskisehirsporun gelecegi yok demektir .. Kayyuma kalacaksa Odunpazari Belediye baskani kayyum olsun .. Eskisehirsporu bu hallere getirenleri de … gelmislerini gecmislerini gözeterek … en iyi dileklerimle ictenlikle aniyorum …

3 10 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat