alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor kadroyu koruma çabasında!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor kadroyu koruma çabasında!
A
a

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek ES TV’ye açıklamalarda bulundu. Şimşek bazı futbolculara teklif geldiğini, mevcut kadroyu korumaya çalıştıklarını belirterek, yeni teknik direktörün 1 hafta içinde belli olacağını söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Destek çağrısında bulunan Şimşek, “Eskişehirspor’un artık eski günlere dönmesini istiyoruz. Biz zaten kulübün yaşaması için her şeyi yapıyoruz. Biliyorsunuz yeniden göreve geldik. Kulübü yaşatma adına göreve geldik. Ancak destek göremiyoruz herkesin destek vermesi gerekiyor. Eskişehirspor biliyorsunuz bu sezon ölüm kalım sezonuna çıkacak. Şartlarımızı biliyorsunuz transferimiz kapalı. Koskoca şehir bir dosyayı kapatamadı” dedi.
 
Teklif geliyor
Kadro ve yeni teknik direktör konusunu da değinen Şimşek, “Oyuncularımızın birkaç tanesine teklifler geliyor ama bizden ayrılan bir futbolcumuz yok. Kadromuzu korumaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz sezonki kadromuzun %95’i duruyor. Her şeyden önce kulübümüzün menfaatlerini ön planda tutuyoruz. Yeni hoca konusunda da görüşmeler sürüyor. İnce eleyip sık dokuyoruz. 1 hafta içinde yeni hocamız belli olacak” dedi.
1000
icon
pompeo 30 Haziran 2022 15:24

kulübü bu hallere kimlerin nasil getirdigini tek tek aciklamazsan ... millet destek mestek vermez ...

0 4 Cevap Yaz
Toko 30 Haziran 2022 11:14

Çok para vermeye gerek yok neticede kumede kalmaya oynicaz gibi yeni hoca hurriyet veya Sezgin yada Erkan Zengin teknik direktör olabilir

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat