alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor için zaman istedi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor için zaman istedi
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, yeni sezondaki alınan ilk mağlubiyetle ilgili olarak, "Futbolun içerisinde kazanmak da, kaybetmek de var, futbolcularımız için zaman istiyorum. 19,2 gibi yaş ortalamasına sahip bir ekibimiz var” dedi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, yeni sezondaki alınan ilk mağlubiyetle ilgili olarak, "Futbolun içerisinde kazanmak da, kaybetmek de var, futbolcularımız için zaman istiyorum. 19,2 gibi yaş ortalamasına sahip bir ekibimiz var” dedi.
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesi tarafından Eskişehirspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer ve teknik ekibinin katılımı ile bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Eskişehirspor’un ilk maçı başta olmak üzere Türkiye Kupası rakibi ve genel anlamda bir değerlendirme yapıldı.
Ligin henüz çok yeni başladığını ve daha oynanmamış 33 maç olduğunu belirten Eskişehirspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, “Futbolun içerisinde kazanmak da var kaybetmek de var. Her maçın sonunda böyle uçlarda yaşarsak büyük hayal kırıklıkları yaşanabilir” şeklinde konuştu.

“Futbolcularımız için zamana ihtiyacımız var”
“Gerçeklikten uzaklaşmamak lazım” diyen Biçer, “Genel olarak 19,2 gibi yaş ortalamasına sahip bir ekibimiz var. Onur Bayramoğlu’nu dışarıda bıraktığımızda en büyük oyuncumuzun yaşı 25’tir. Oyuncularımızdan bazıları henüz U19 bile oynamadan şu an A Takım ile mücadelelere çıkıyor. Böyle bir yapı içerisinde acemilikler gayet normal bir durum. Bu süreç içerisinde genç oyuncuların kendilerini göstermek istemesi, bize artı yönde sinyaller katıyor. Başladığımız noktadan çok daha öndeyiz. Maçın son dakikalarını getirebilecek ve özellikle saha içerisinde bize zaman kazandırabilecek tecrübede futbolcularımız için zamana ihtiyacımız var” dedi.

“Agresif oyunu ben de istiyorum”
Üst üste maçlar kazanıldığında tüm tepkilerin terse döneceğini ve her şeyin daha güzele gideceğini ifade eden antrenör Biçer, “Gelişmekte olan bir oyuncu gurumuz ile zor olan her şeyin üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Bizim en çok zorlandığımız nokta, gençlerin enerjisini sahada gösterebilmeleridir. Eğer kavga anlamında gösterdiğimiz agresifliğimizi sahadaki oyuna yansıtabilirsek bize çok daha faydalı olacaktır. Agresif oyunu ben de istiyorum. Sert bir takım olmamız bizim için avantajdır” diye ifade etti.

“Eskişehirspor olarak elimizden geleni yapacağız”
Eskişehirspor’un Türkiye Kupası’ndaki rakibinin Çankaya FK olarak belirlenmesi hakkında da açıklamalarda bulunan Biçer, "Yıllardır çalıştığım kulüplerde de dile getirdiğim üzere Türkiye Kupası 2. ve 3. lig takımları için bir eğlencedir. Eskişehirspor olarak bu turnuvada elimizden geleni tabii ki yapacağız. Fakat alt lig kulüplerinin yapıları ve sıkıntıları bellidir. Gelebilecekleri en uç nokta çeyrek final gibi gözüküyor. Senelerdir görünen tablo budur" diyerek sözlerini tamamladı.

 
1000
icon
ekici26 12 Eylül 2022 15:54

Zaman doldu yürü git.

0 0 Cevap Yaz
eses 8 Eylül 2022 14:10

sen zamanı burada kalmak için istiyorsun bence....

10 5 Cevap Yaz
eses 8 Eylül 2022 14:07

hocam bu takım geçen sene 2.lig de bir çok takımla kafa kafaya oynadı.. çoğunu yendi sen daha lig başlamadan ağlıyorsun...ne zamanından bahsediyorsun....kaç senedir beraber oynuyor bu çocuklar.. 3 aydır takımı başkasımı çalıştırıyor acaba...

1 18 Cevap Yaz
Eskici 8 Eylül 2022 10:53

Zaman sadece zaman bu çok eski bir şarkıdır

2 5 Cevap Yaz
pompeo 8 Eylül 2022 10:03

gecen sezon'da zamana ihtiyaclari vardi ...

0 20 Cevap Yaz
Ekici26 7 Eylül 2022 17:30

birdaha ki maç 6-3-1 oynatır bir daha kine 7-2-1 yürü git hoca burası Eskişehirspor ne yapıyon sen ya.

20 2 Cevap Yaz
Kenan

Tek forvetle 2 gol atmışız.Sorun defansta ve kalecide.

2 21
Kenan

Geçen sezon 73 golü bu defansla yemiştik de...

1 16
Kenan

Evet geçen sezon 73 golü "panter" kalecilerimiz ve "etten duvar" defansımızla yemiştik.

1 15
Zippo 7 Eylül 2022 15:58

Hocam sana güveniyoruz tam destek..!

4 23 Cevap Yaz
Esesli 7 Eylül 2022 15:03

Hemen gonderin hocayı

26 6 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat