alexa

Eskişehirspor için yeni kampanya

Videoyu Aç Eskişehirspor için yeni kampanya
A
a

Mali anlamda zor günler geçiren Eskişehirspor'da çözüm arayışları sürüyor, yeni kampanya Eskişehirspor'a mobil destek projesi

Eskişehirspor İcra Kurulu Başkanı ve Sosyal İşlerden Sorumlu Asbaşkan Harun Adıgüzel’in Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Teknik Asbaşkan Yardımcısı Kaan Ay, Teknik Direktör Fuat Çapa, ETB Başkanı Murat Diri ile ETB yönetim kurulu üyeleri Mehmet Şimşek, Erkan Koca, Şehri-Sevda grubu üyeleri hazır bulundu. Burada açıklamalarda bulunan Harun Adıgüzel takımlarının son iki karşılaşmada aldığı başarılı sonuçlar ile yüzleri güldürdüğünü ifade ederek konuşmasına başladı. Tesislerin yanında bulunan otopark gelirleri ile kulübün genel giderlerinin bir kısmının karşılandığını belirten Adıgüzel, başlatılan kampanya ile personelin maaş alacaklarının bir kısmını ödediklerini belirtti. Son oynanan Osmanlıspor maçı öncesi taraftarın verdiği bağışlar ile İstanbulspor maçının primlerini futbolculara dağıttıklarını, Cuma günü de Osmanlıspor maçı primlerini dağıtacaklarını ifade eden Adıgüzel, iki önemli projeye imza attıklarını kaydetti. Altyapı takımlarının deplasman masrafları için Anadolu Üniversitesi ile protokol imzaladıklarını bundan sonra altyapı masraflarını Anadolu Üniversitesi’nin karşılayacağını aktaran Harun Adıgüzel, Ketchup Loyalty Sport ile 7979 ESES yaz kampanyasını başlattıklarını ifade etti. 
Ketchup Loyalty Sport bölümü yöneticisi Serdar Günay kampanya hakkında bilgiler verdi. Günay, “Kulübümüze sürdürebilir ek kaynak sağlama amacıyla başlatılan Mobil Destek projesi 7979’a ESES yaz gönder aylık 10 lira destek olunabilir. ESES5, ESES20, ESES30, ESES40, ESES50, ESES60, ESES70 ile ile taraftarın istediği miktarda bütçesine göre destek olması sağlanacak" dedi. 
 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
hans münşenli 7 Kasım 2018 09:01

ısrarla söylüyorum 1 defaya mahsus eskişehirlilik vergisi çıkarılmalı hervatandaştan 290 tl para toplanmalı yetkililer lütfen dikkate alın bu fikri

6 0 Cevap Yaz
eSeS 7 Kasım 2018 08:30

Kampanyaların ardı kesilmez şimdi hadi hayırlı olsun. İlk kampanya 26bin kombineydi ne oldu o tutmadı şimdi sms ile bağış kampanya yapmaya karar verdiler Ya bir yönetici kalkıp arkadaş bak kampanya yapıyoruz alın ben şu kadar meblağ ödedim başı yönetici olarak biz çekelim demezmi? İcra kurulu başkanı kampanyayı açıklıyor. İcra kurulumu açıklar bir kampanyayı yoksa basın sözcüsümü bunuda anlamadım gitti.

0 6 Cevap Yaz
İhsan 6 Kasım 2018 22:25

Kaynak olur mu? Bilmiyorum,ancak dijital platform da gelir getirecek bir proje olabilir.Nasıl mı?örneğin , Turkcell in yapmış olduğu HADİ yarışması gibi.Eskişehisporun zaten sen sitesi var, dijital platform u var.Buna bu yarışma gibi bir soru yarışması düzenlenirse belli bir gelir kaynağı sağlanır,Turkcell bu HADİ yarışmasından haftada internete girme kişi sayısına göre 150 bin TL civarında gelir kazanmaktadır.ESES te bunun gibi yarışma düzenleyerek bir kaynak sağlayabilir,bence ESES in bilgi işlemcileri bunu değerlendirmeli..

6 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat