alexa
Eskişehir Keskin Grup

Eskişehirspor için bir oldular!

Videoyu Aç Eskişehirspor için bir oldular!
A
a

Eskişehir'in iktidar ve muhalefet milletvekilleri, Eskişehirspor için bir araya gelerek, Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu ziyaret ettiler, Es Es için destek istediler

“ESKİŞEHİRSPOR’UMUZA HAK ETTİĞİ DESTEK VERİLMELİ”
Adalet ve Kalkınma Partisi Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı ve Prof. Dr. Emine Nur Günay ile Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Eskişehirspor için destek istediler.
Eskişehirspor’un şehrin en önemli değerlerinden biri olduğunu vurgulayan AK Parti ve CHP’li Milletvekilleri, Bakan Kasapoğlu’na, “ Eskişehirspor’umuza hak ettiği desteği verin, Anadolu yıldızı Eskişehirspor’umuz o eski güzel günlerine geri dönsün” dediler.

BAKAN’DAN ESKİŞEHİRSPOR İÇİN DESTEK İSTEDİLER
CHP’li Milletvekilleri Çakırözer ve Süllü’nün girişimleriyle bir araya gelen iktidar ve muhalefet partisinin 4 milletvekili bir araya gelerek Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Eskişehirspor için destek istediler.

ESKİŞEHİRSPOR SİYASET ÜSTÜ
CHP ve AKP Milletvekilleri Eskişehirspor Kulübü’nün içinde bulunduğu zor günlerin üstesinden gelinebilmesi için tüm dinamiklerin harekete geçirilmesi gerektiğini belirterek, “Eskişehirspor’umuz sadece Eskişehir’imizin değil, ülkemizin de önemli futbol takımlarından biri. Hem kulüp, hem vefakar taraftarımız, hem de Eskişehirliler Eskişehirspor’umuz için destek bekliyor” dediler. Eskişehirspor markasına siyaset üstü yaklaşılması gerektiğini vurgulan milletvekilleri, Eskişehirspor’un şehrin en önemli değerlerinden biri olduğunu söylediler.
Milletvekilleri, ortak gerçekleştirdikleri Bakan ziyaretinde, “Eskişehirsporumuz yeni bir yönetime kavuştu. Transfer yasağı kalktı. Eskişehir’de büyük bir umut var. Bu umuda Spor Bakanlığımız, Spor Toto Teşkilatı da gereken desteği vermeli. Bu destek Eskişehirsporumuzun hak ettiği yere gelmesine ve Eskişehirsporumuzun o güzel günlere dönmesine vesile olacaktır” dedi.

BAKAN’DAN ESKİŞEHİRSPOR’A RANDEVU
Milletvekilleri Spor Bakanı’nına Eskişehirspor yönetimi ile bir araya gelmesi çağrısında da bulundular. Talebi kabul eden Spor Bakanı Kasapoğlu, Eskişehirspor’a önümüzdeki hafta için randevu verilesi talimatını verdi.

AMATÖR KULÜPLERE SAHA VE MADDİ DESTEK İSTEDİLER
Heyet ortak ziyaretinde Eskişehirspor’un yanısıra Eskişehir’deki amatör spor kulüplerine de hem saha hem de maddi destek imkanlarının sağlanmasını istediler. Milletvekilleri ayrıca Yenikentte yapımı planlanan kapalı yüzme havuzunun bir an önce bitirilmesi, Sazova’daki atletizm pistinin de ihtiyaç doğrultusunda yenilenmesi çağrısında bulundular.

TEŞEKKÜR ETTİLER
CHP’li Milletvekilleri Çakırözer ve Süllü, hem AKP’li Milletvekilleri Avcı ve Günay’a, hem de Spor Bakanı Kasapoğlu’na teşekkür ettiler.
 
 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
güç birligi oluşuyor alkışlar fuat hocaya 7 Şubat 2019 14:27

her yıl secim olsa ne güzel haberler.

0 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat