alexa

Eskişehirspor Genoa ile oynayacak!

Videoyu Aç Eskişehirspor Genoa ile oynayacak!
A
a

Eskişehirspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında 30 Temmuz akşamı İtalya Serie A ekiplerinden Genoa ile Eskişehir'de özel maç yapacak

Eskişehirspor haberi: Eskişehirspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında İtalya'nın Genoa takımı ile 30 Temmuz akşamı Eskişehir Yeni Atatürk Stadı'nda özel bir karşılaşma oynayacak. Yeni sezon için 1 Temmuz’da toplanacak olan Şimşekler 3-14 Temmuz tarihleri arısında ise Polonya'nın Varşova kentinde ilk kampı yapacak.  17-29 Temmuz tarihleri arısında ise Afyon Çakmak otelde ikinci kampı yapacak olan Eskişehirspor büyük bir değişiklik olmadığı takdirde ise 30 Temmuz akşamı İtalya Serie A takımlarından Genoa ile Eskişehir’de özel maç yapacak.

Eskişehirspor Polonya'da kampa giriyor

Eskişehirspor’un yeni sezondaki maç programı da belli olmaya başladı.
2019-2020 futbol sezonu için 1 Temmuz’da Eskişehir’de toplanacak olan Şimşekler 3 gün boyunca Eskişehir’de sağlık muayenesine girecekler ve ön hazırlıklar yapılacak. 3 Temmuz’da Polonya'nın Varşova kentine uçacak olan Şimşekler 14 Temmuz’a kadar burada yeni sezon için güç ve enerji depolayacak.  Eskişehirspor 13 Temmuz’da da ilk hazırlık maçını Polonya’da yapacak.

AFYON’DA 3 MAÇ VAR

Yurt dışı dönüşü 2 gün izin yapacak olan Es-Es’li oyuncular 17 Temmuz’da da Afyon Çakmak otelde bir araya gelecek. Burada daha çok taktik çalışmalarına ağırlık verecek olan Şimşekler  21 Temmuz’da bir hazırlık maçı yapacak. Bu maç için görüşmeler sürüyor.  Ayrıca 24 Temmuz’da ise Fas süper lig ekibi FUS Rabat ile karşılaşacak olan Şimşekler 27 Temmuz’da ise İtalyan takımı Frasinone ile karşı karşıya gelecek.

GENOA İLE MAÇ VAR

İstikbal Gazetesi'nin haberine göre, 29 Temmuz’da Afyon kampını tamamlayacak olan Eskişehirspor izin yapmadan kente dönüp Eskişehir Yeni Atatürk stadyumunda büyük bir değişiklik olmadığı takdirde 30 Temmuz akşamı İtalya Serie A takımlarından Genoa ile karşı karşıya gelecek.

SEZON AÇILIŞI 7 VEYA 8 AĞUSTOS’DA

Şimşekler yeni sezon açılışına da bu sezon süper lig takımı davet edecek.  7 veya 8 Ağustos’da yapılacak olan sezon açılışına bir süper lig takımı katılacak. Bu konuda da 3-4 takım ile görüşmelerin yapıldığı ve önümüzdeki günlerde hangi takım olacağı netleşecek.

 
1000
icon
pompeo 17 Haziran 2019 14:33

hani bi zamanlar pancarci bizi milanoyla kardes takim yaptiydi ya ..... daha bir faydasini göremedik bu kardesligin..

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat