alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor formasında onun da adı olacak!

Videoyu Aç Eskişehirspor formasında onun da adı olacak!
A
a

Eskişehirspor'un 2019-2020 sezonunda giyeceği deplasman formalarında taraftarların adına yer verileceği duyurulmuştu. Bu kapsamda Eskişehirsporlulardan güzel jestler geliyor.

Eskişehirspor haberleri

Eskişehirspor'un bu sezon deplasmanda giyeceği yeni sezon formalarında isimlerinin yer almasını isteyen taraftarların bin lira gibi bir meblağ ödeyerek adlarını formaya yazdırabilecek. “Gücümüzü adından alacağız” sloganıyla yola çıkan ve beğeni kazanan yeni tasarıma taraftarlar ilgi gösterirken güzel jestler de yapılıyor.

Eskişehirspor taraftar gruplarından Diriliş Eskişehirspor oluşumu, geçtiğimiz sezon büyük özveri ile mücadele eden Mevlüt Çelik, Mehmet Feyzi Yıldırım, Alperen Kocabaş ve Mehmet Özcan'ın isimlerini formaya yazdırmak için para toplayıp kampanyaya katıldı.

Grup üyeleri bu kampanyaya desteklerini "#Diriliş #Eskişehirspor Ailesi Olarak #GücümüzüAdındanAlacağız Kampanyasına Deplasman Formalarına #BizimÇocuklar dan 4 tanesinin ismini yazdırarak katılım sağladık. Öyleyse #YaşasınEskişehirspor" mesajıyla duyurdu ve diğer futbolculara da Eskişehir halkının sahip çıkmasını istedi.

İyi ki varsın Eren!

Eskişehirspor formasına adı yazılacak bir isim de Eren Bülbül oldu. Eren Bülbül, Trabzon Maçka'da PKK'lı teröristlerin yerini askerlere göstermek isterken teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olmuştu.

Tamer Yavuz sosyal medya hesabından attığı mesajda "İsmini paylaşmamı istemeyen sanayici bir dostum #GücümüzüAdındanAlacağız kampanyasına destek olup 
Cesur yürekli kardeşimiz Eren Bülbül 'ün adı şanlı formamızda yaşasın "İyi ki Varsın Eren" dedi. Saygı ve şükranlarımı sunuyorum #İyikiVarsınEren" dedi.
Kaynak : www.anadolugazetesi.com
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat