alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor’dan THY’ye sponsorluk tepkisi!

Videoyu Aç Eskişehirspor’dan THY’ye sponsorluk tepkisi!
A
a

Eskişehirspor maddi sıkıntılarla boğuşurken hiçbir destek görememesine Başkan Vekili Mehmet Şimşek sosyal medyada tepki gösterdi. Özellikle yabancı kulüplere verdiği büyük destekle bilinen THY'ye eleştirileri destek gördü.

Eskişehirspor haberleri

Eskişehirspor'un Başkan Vekili Mehmet Şimşek sosyal medyada Türk Hava Yolları’na tepki gösterdi. Şimşek yaptığı açıklamada “Birçok Anadolu takımı batmak üzere, Eskişehirspor gibi takımlar can çekişiyor, sizin sponsor olduğunuz takıma bakın. Millet bizim gibi can çekişen takımları yaşatmak için cebindeki son 5 lirayı veriyor, çocuklar kumbaralarında ki parayı veriyor bu etik değil” dedi.

Türk Hava Yolları, Türk takımlarının haricinde Avrupa'da da birçok takıma sponsor olurken golf, tenis ve Amerikan futbolu gibi sporlara da sponorluk yapmakta.

Sabah antrenman akşam yemek

Eskişehirspor yeni sezon hazırlıklarını Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde sürdürüyor. Kırmızı Şimşekler dün tek antrenman yaptı. Teknik direktör Fuat Çapa yönetiminde sabah saatlerinde yaklaşık 75 dakika süren antrenman ile Şimşekler hazırlıklarını sürdürdü. Isınma hareketleri ile başlayan antrenman pas çalışması, şut çalışması ile devam ederken taktik oyun ile son buldu. Öte yandan takım Fuat Çapa’nın direktifi ile akşam antrenman yapmadı. Antrenman yerine futbolcular ve teknik ekip yemekte buluştu.
1000
icon
bilek26 7 Ağustos 2019 12:37

Sayın M.Şimşeğin ağzına sağlık.

0 0 Cevap Yaz
Yilmazturk 4 Ağustos 2019 23:18

Siz klubu adam gibi yonetmeyin sonra da dunya matkasi olma yolundaki THY'nin pazarlama stratejisini elestirin.

5 4 Cevap Yaz
Emre şan 4 Ağustos 2019 14:18

Saçma bir sitem olmuş. River plate dünya klubü ona verdiği reklam kendisine güney Amerika pazarından pay verecek. Eskişehirspor ne verecek THY'na hala kendini yüksekte gören hayalperestler camiada.

8 11 Cevap Yaz
Kt 4 Ağustos 2019 13:39

THY güney kutbunda penguenlere sponsor olur. EsEs'e olmaz. Kime ne EsEs'ten..

6 10 Cevap Yaz
Nani 4 Ağustos 2019 12:35

EsEs'den 20 kat daha borçu olan kulupler nasıl transfer yapıyor.Hangi dolaplar dönüyor..bilmiyoruz ama TAHMİN ediyoruz.Herkes tahmin ediyor.Millet keriz değil.

2 13 Cevap Yaz
Hakan 4 Ağustos 2019 12:32

EsEs kendi ayakları üzerinde duracak..durmayı öğrenecek..Kasaba muhtaç olmayacak..Birlik beraberlik başarı getirir.Bedava gelen para ile değirmen dönmez.Zaten EsEs'in Angarada kimsesi yok.Sadece taraftarı var.O da en büyük zenginliği.

2 15 Cevap Yaz
Davut 4 Ağustos 2019 12:28

Haha diye yürek yarası olan ....aslında gülen başkaları beter olan sensin Merak etme EsEs toparlanır.Ama kin ve nefret saçanlar size buralarda ekmek yok.Çok daha haha diyeceksiniz. Kaldıkı EsEs üzerinde hesap yapanlar yanılabilir.

3 9 Cevap Yaz
gerçekler 4 Ağustos 2019 12:18

birilerine yalakalık yaparak olmaz. açık konuşalım! akp eskişehir havalimanını kapattı gitti kimsenin kullanmadığı havalimanlarını açtı. devlet bile eskişehir'e üvey evlatlık yapıyor THY havalimanı olmayan yere ne diye sponsor olsun. THY sponsor gideri gösterecek ki ordaki paşalar da yollarını bulacak. eskişehire THY yerine YHT sponsor olsun.

5 13 Cevap Yaz
Ekrem 4 Ağustos 2019 12:08

Peki arkadaş THY gidip bize sponsor olumusunuz dediniz acaba

4 6 Cevap Yaz
Cvp

Peki ....Rıver Plate adlı Arjantin kulubü THY na bize sponsor ol diye mi yalvarmış..

3 16
CVP'ye

adama bak river plate ile eskişehirspor'u kıyaslıyor :D aga bizi zaten bu uçsuz bucaksız ama boş hayalgücünüz batırdı :D

5 8
Haha 4 Ağustos 2019 12:03

Ne destegi verecek beter olsun, futbol klubu degil Kara para aklama Yeri.

9 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat