alexa
ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Eskişehirspor'dan tarihi açıklama!

Videoyu Aç Eskişehirspor'dan tarihi açıklama!
A
a

Yeni transferlerine kapanmayan dosyalardan dolayı lisans çıkaramayan Eskişehirspor yönetimi, resmi siteden tarihi bir çağrıda bulundu. 

Geçmişten gelen borçlardan dolayı bu sezon yeni transferlerine lisans çıkaramayan Eskişehirspor, maçlara U-21 takımı ile çıkmaya devam ediyor. Ligde oynanan 3 maçta sadece 1 puan alabilen Eskişehirspor'da yönetim transferin son gününe kadar dosyaları kapatmak için çabalıyor. Eskişehir'in atanmışları, seçilmişleri, iş adamları ve önde gelen isimlerinin sessiz kaldığı günlerde, Eskişehirspor taraftarı kulüplerinin yok olmaması için müjdeli bir haber bekliyor. Yönetim ise lisans tescil yasağının kaldırılması için alacaklılardan imza alabilmek için uğraşıyor. 

"Eskişehirspor yok olmanın eşiğinde bir mücadele vermektedir" 

Eskişehirspor'un resmi internet adresinden yapılan açıklamada ise, kulübün tarihindeki en zor günlerini yaşadığı belirtildi. Açıklamada Eskişehirspor'un yok olmanın beşiğinde olduğuna vurgu yapılarak, "Türk futbol kamuoyunun yakından takip ettiği üzere Eskişehirspor Kulübümüz tarihindeki en zor zamandan geçmekte, yok olmanın eşiğinde bir mücadele vermektedir. Geçmişte Kulübümüzde görev almış futbolcu ve antrenörlerin alacakları sebebiyle Kulübümüz hakkında uygulanan lisans tescil yasağının kaldırılması için her türlü çaba ve gayret gösterilmesine ve bu borçların ancak Kulübümüzün yaşatılması halinde ödenebileceğinin defaatle belirtilmesine karşın bir bölüm eski futbolcu ve antrenörümüz halen lisans tescil izni vermemiş, transfer tescil döneminin sona ermesine saatler kalmış olmasına karşın halen Eskişehirsporumuzun yaşayabilmesi için gerekli lisans tescillerinin yapılmasına müsaade etmemiştir" denildi. 

"İzinlerin toplanamaması halinde kulübümüzün yok olmanın eşiğine geleceğini kamuoyunun bilgisine sunarız" 

Lisans tescil izni vermemiş alacaklılara çağrıda bulunulan açıklamanın devamında, "Halen lisans tescil izni vermemiş eski futbolcu ve antrenörlerimize bir çağrıda bulunarak bu kişileri en geç 30 Ağustos 2018 tarihi saat 18:00’e kadar transfer izni vermeye davet ettiğimizi ve izinlerin toplanamaması halinde kulübümüzün yok olmanın eşiğine geleceğini kamuoyunun bilgisine sunarız. Aynı saat itibariyle başarısız olmamız ve mevcut lisans tescil sınırlamasını kaldıramamamız halinde ise Eskişehirsporumuza lisans tescil izni vererek önünü açmak için gayret göstermiş ve izin vermeyerek mevcut duruma sebebiyet vermiş eski futbolcu ve antrenörlerimizin isimlerini kamuoyu ile paylaşacağımızı büyük Eskişehirspor taraftarı ve Türk futbol kamuoyununa bildiririz" ifadeleri yer aldı. 
 
1000
icon
EsEs 30 Ağustos 2018 15:38

Yeterince rezil olduk.Kapatın kulubü.Böyle yöneticiler Eskişehir temsil edemez.Defolu gitsinler.Bu saatten sonra tahta açılsa ne olur açılmasa ne olur.

1 9 Cevap Yaz
25647 30 Ağustos 2018 15:23

EsEs yöneticilerine 1 trilyon versen har vurup harman savururlar.Seneye yine alacaklılar kapıya dizilir.

1 13 Cevap Yaz
Kenan 30 Ağustos 2018 13:55

Tutamayacaginiz sozleri niye verdiniz kardesim.Cekin simdi cezasini.Alacaklilara helal olsun haklarini istiyorlar

4 8 Cevap Yaz
Es 30 Ağustos 2018 13:27

Bişey kalmadı saat 18:00’dan itibaren zaten ilk yarıya Kadar gençlerle devam buda kesin. Ayrıca helal olsun Ankara'ya Bakın şimdi Ankaragücü kurtuldu.Süper liğde mücadele ediyor.

2 3 Cevap Yaz
Mustafa 30 Ağustos 2018 11:36

lisanslar çıkmasada fark etmez gençlerle devam ederiz ve böylelikle kendi oyuncularımızı kazanırız kimselerede eyvallah etmeyiz.Dorukhan ve Hasan Hüseyin geçen sezon aynı şartlarda mecburiyetten oynadılar ve şimdi transfer oldular sayemizde.

4 7 Cevap Yaz
abuzergadeyif 30 Ağustos 2018 11:12

arkadaşlar sorun degil eses üçüncüliktede oynasa ben maça giderim tezahüratımı yaparım en buyuk eses haa gıresun siporla oynamıssın ha sandıklı siporla oynamıssın farketmez

2 13 Cevap Yaz
hesap 30 Ağustos 2018 10:14

belediye başına 5 trilyon verse 15 tirilyon eder,buyuk fabrıkalar 5 trılyon verse 30 40 trilyon eder 50 bin esesli yokmu adambası bıkereye mahsus 100 tl para verse 5 tirilyon eder,buyrun size 70 tirilyon para zormu o kadar deyil ama yönetim organize edemiyor bakın hesap basit eses için on tirilyon paramı asla deyil ama bir beceriksizlik var önayak olacak bırılerı lazım şehrin abisi büyükerşanı göreve bekliyoz yoksa sandıkta görüşeceğiz ona göre

9 9 Cevap Yaz
Recep

Bu hesapları inan 1996 yılında da yapıyorduk, dediğin para bu şekilde toplansa bile bu kan emiciler 5 yıla kalmaz yine o duruma sokarlar kulübü.Çözüm amatörden başlayan şirket gibi yönetilen kurumsal takım.

3 16
Soner sevgi

kimse sorgulamıyor kimse hesap sormuyor kaç yıllık borç var peki lisanslar çıktı sezon içersinde futbolculara verilecek paralar nasıl olacak kim verecek yine para para diye dört dolancak yöneticiler her sene aynı şeyler yaşanır malesef eskişehirsporda kimse kurtaramaz

0 0
Es es 30 Ağustos 2018 09:23

Bu ne şimdi tehdit he. Yahu adama sormazlar mı? Hırsızın hiç mi şuçu yok. Adamlarda sizin taahhüt edipte yerine getirmediğiniz taahhütleri açıklarsa ne olacak. Eyvallah da yeni bir polemik yaratmaktan başka birşey ele geçmez.

6 26 Cevap Yaz
Esesli 30 Ağustos 2018 08:55

Evet evet açıklayın başta Halil Ünal ve Mesut hoşcan açıklayın kendinizi nasıl batırdınız koca kulübü...

7 21 Cevap Yaz
bilek26

adam elmadan bahsediyor siz otobüs diyorsunuz boş boş yazıyorsunuz.. Siz Eskişehirsporlu değil siniz.

6 8
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat