alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor'dan Kanatlı ve Çalışkan'a logo teşekkürü

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor'dan Kanatlı ve Çalışkan'a logo teşekkürü
A
a

Eskişehirspor, formalarında ETİ'nin logosunu taşımaya devam edecek, anlaşma sağlandı. Eskişehirspor'dan Firuz Kanatlı ve Zihni Çalışkan'a teşekkür açıklaması geldi. 

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehirspor, formalarında ETİ'nin logosunu taşımaya devam edecek, anlaşma sağlandı. Eskişehirspor'dan Firuz Kanatlı ve Zihni Çalışkan'a teşekkür etti. Eskişehirspor'dan yapılan açıklamada, "AK Parti İl Başkanı Sn. Zihni Çalışkan'ın görüşmeleri sonucu; logosunu yıllardır göğsümüzde armamızın yanında taşımaktan onur duyduğumuz, şehrimizin gururu, kulübümüzün ana sponsoru ETİ ile anlaşmış bulunmaktayız. Sayın Firuzhan Kanatlı ve ETİ Ailesine teşekkür ediyoruz" denildi.  Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek de sosyal medyada yaptığı paylaşımda, "Kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmiş... Her zaman Eskişehirspor'umuzun yanında olan ETİ  şirketler grubu ve Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı Bey’e çok teşekkür ederiz. Göğüs reklam anlaşmamız yenilenmiştir. Yardımlarından dolayı AK Parti il başkanımız Zihni Çalışkan'a teşekkürler" ifadelerine yer verdi. 

1000
icon
deniz 16 Aralık 2022 14:53

şu partıcılerı spora sokmak zorundamısınız,parayı veren eti bir tesekkur de ,partıciye ,hiç uygun olmuyor.

0 0 Cevap Yaz
Nadir 16 Aralık 2022 10:12

Yaparsa hep AK Parti yapar...

0 1 Cevap Yaz
Tatar 16 Aralık 2022 00:27

Hadi bakalım zihni bey sıra transferde

0 0 Cevap Yaz
ETI SPONSORLUGU 15 Aralık 2022 23:57

Birkaç hafta evvel takımı ETİ logosuz formalarla sahaya çıkaran ŞİMŞEK paranın kokusunu alınca önce İktidar siyasetçisi Zihni beye sonrada Firuz Kanatlı beye teşekkür ediyor. Bu durumda ŞİMŞEK başkanlığını ve kartvizitini garantilemiş durumda.

0 1 Cevap Yaz
Ömer 15 Aralık 2022 23:12

Eti her zaman Es Es in yanında

0 0 Cevap Yaz
helal olsun 15 Aralık 2022 19:35

hep destek tam destek.helal olsun......

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat