alexa

Eskişehirspor'da umutlar tükeniyor

Videoyu Aç Eskişehirspor'da umutlar tükeniyor
A
a

Eskişehirspor’da lisans krizi bir türlü çözülemedi. Siyah Kırmızılı yönetim bugün artık girişimlerini yaparak çözüm bulmaya çalışacak.

Kriz hala sürüyor
2018-19 futbol sezonuna büyük sıkıntılar içinde başlayan Eskişehirspor yaşadığı lisans krizini bir türlü sonlandıramadı. İstanbul’da dün gece geç saatlere kadar alacaklı isimlerle görüşmeler yapan Başkan Halil Ünal aradığı maddi desteği de bulamadı. Kaderi ile baş başa bırakılan Eskişehirspor’da Başkan Halil Ünal son görüşmelerini yaparak lisans krizini aşmaya çalışacak.

Yok olmanın eşiğindeyiz
Yoğun bir çaba içinde olduklarını söyleyen Başkan Halil Ünal, “Maalesef şuana kadar transfer vize tescil iznini vermeyenler yüzünden, yok olmanın eşiğine geldik” dedi. Kendi başlarının çaresine bakan yönetim kurulu üyeleri, iki gündür kendi aralarında topladıkları paralar ile sorunlu dosyaların çözülmesi için elinden geleni yapmasına rağmen, yeterli olamadıkları öğrenildi.

Görüşmeler sürüyor
Gazetemiz baskıya girdiği sırada Eskişehirspor kurmayları imza vermeyen isimlerle görüşmelerini sürdürüyordu. Bu isimler arasında Teknik Direktör Samet Aybaba, Emre Güral, Emre Güngör, Gekas, Ali Şaşal Vural, Antrenör yardımcısı Burak Dilmen, Antrenör yardımcısı Emre Özbayer, Sinan Öner (İmza verecek), Onur Bayramoğlu (imza verecek) kaleci Kayacan Erdoğan yer alıyor.
 
1000
icon
Kadir 31 Ağustos 2018 17:50

Bundan sonra açılsa ne olurdu ki.Yeni oyuncular gitmiş.

1 1 Cevap Yaz
2626 31 Ağustos 2018 17:07

Bir kulübün kim yönetir.Dernek başkanı mı.Lisansların çıkmadığını ilk açıklar başkan veya sözcüsü.

2 0 Cevap Yaz
2626 31 Ağustos 2018 16:59

Umutlar bitti.Lisanslar çıkmamış.Harç bitti. ameleye paytos.

2 0 Cevap Yaz
Fiko 31 Ağustos 2018 11:42

Yerel gazetelerde kurtulduk!diye surmanset var bugun bir an es es icin soylendi sandim meger degilmis iyimi

2 1 Cevap Yaz
Esesli cocuk 31 Ağustos 2018 08:58

Hic hedef saptirmaya calisma baskan tek suclu sensin

8 23 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat